Показать сообщение отдельно
Старый 27.03.2007, 15:06   #6
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Шановний Типатов Николай!

У вашому випадку посилання на п. 5 ст. 40 буде доречним тільки у випадку, якщо ваш працівник хворів до 10 листопада не менше 4-х місяців (тобто факт хвороби підтверджено документально листками непрацездатності). Якщо це не так, то ви нічим не зможете довести, що працівник хворів безперервно більше 4-х місяців.

Я думаю, що вам краще написати доповідну на ім'я керівника, з інформацією про те, що ХХХХХХХХХХХХХХ з хх.хх.ххххр. не з'являється на робочому місці, документів, що пояснюють причини його відсутності, не надає, а в телефонному режимі повідомляє, що хворіє. Також запропонуйте звільнити його за прогули без поважних причин. А керівник нехай напише резолюцію з текстом, що ви запропонували і доручить вам (чи кому там положено за посадою) зробити запит у дільничну лікарню про стан здоров'я працівника і відвідати його (працівника) вдома з метою отримання письмових пояснень. Тільки дати і доповідної записки, і резолюції треба зазначити поближчее до дати смерті. тоді буде виправданим те, що ви не встигли виконати вказівку керівника і з'ясувати всіх обставин цієї справи.
esar вне форума   Ответить с цитированием