Показать сообщение отдельно
Старый 28.01.2020, 16:39   #153
Allin
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 14.02.2012
Адрес: Украина
Сообщений: 29
Вы сказали Спасибо: 35
Поблагодарили 55 раз(а) в 18 сообщениях
По умолчанию

Добре. Розкриваю усі карти.
Працівник, який звільняється згідно ст. п.1 ст 40 - це я, яка досить довго і успішно займалась кадровою роботою. Зараз я на іншій посаді і хочу взяти невідпрацьовану відпустку з наступним вивільненням. Роз’яснюю нашому головному бухгалтеру, що, згідно Постанови № 100 "Працівникам, які пропрацювали на підприємстві, в установі, організації менше двох календарних місяців, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за фактично відпрацьований час. Якщо протягом останніх двох календарних місяців працівник не працював, середня заробітна плата обчислюється виходячи з виплат за попередні два місяці роботи."
Однак мені повідомлено, що вихідна допомога буде виплачена в сумі, яка дорівнює орієнтовно половині січневої зарплати, тобто рахується, що я працювала в лютому і нічого не заробила (а не перебувала у відпустці). Отакі то справи.
І ще, повірте мені, колишньому кадровику: кадрова робота хоч і дуже важка, але до такої степені насичена енергією і життям, що в іншій діяльність досить важко адаптуватися. Усім успіху!
Allin вне форума   Ответить с цитированием