Показать сообщение отдельно
Старый 29.10.2013, 15:01   #42
smech
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 14.12.2010
Сообщений: 39
Вы сказали Спасибо: 2
Поблагодарили 22 раз(а) в 12 сообщениях
По умолчанию

А де ви побачили що «рядовой сотрудник будет проводить обучение остальных???» такого в мене не має, а є «П.6.3. Вступний інструктажВступний інструктаж проводиться6.8. Первинний, повторний, позаплановий і цільовий інструктажі проводить безпосередній керівник робіт (начальник структурного підрозділу, майстер) або фізична особа».
Цей розділ називається «6. Організація проведення інструктажів з питань охорони праці»
А Ви мову ведете про розділ «3. Організація навчання і перевірки знань з питань охорони праці на підприємстві».

З таким підходом до питань охорони праці, Вам прийдеться довго пояснювати державному інспектору Держгірпромнагляду.
Я вихожу з завдання інженера з ОП викладеного в ТИПОВОМ ПОЛОЖЕННІ про службу охорони праці НПАОП 0.00-4.35-04:Основне завдання служби охорони праці - забезпечення фахової підтримки рішень роботодавця з питань охорони праці.
І коли виникають питання у інспектора, я йому пояснюю, розказую і саме головне ПОКАЗУЮ що зроблено на підприємстві по недопущенню нещасних випадків.
А «доставати» працівників, для цього багато розуму не потрібно.
Краще коли персональщик займається персоналом, а інженер з охорони праці вивчає ТИПОВЕ ПОЛОЖЕННЯ про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці (НПАОП 0.00-4.12-05), що я і роблю в черговий (сотий) раз.

Последний раз редактировалось Мотя; 19.12.2019 в 00:40. Причина: Лишнее цитирование
smech вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо smech за это полезное сообщение:
Чертовка (07.02.2014)