Показать сообщение отдельно
Старый 05.11.2011, 15:05   #192
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Мотя Посмотреть сообщение
Могу:
Позовна заява
про поновлення на роботі
і стягнення заробітної плати за час вимушеного прогулу і компенсації моральної шкоди, заподіяної незаконним звільненням
Вибачте, але я трохи не це мала на увазі.

Оскільки працівник позивається щодо незаконного звільнення, то мене цікавить, в чому ж ця незаконність з точки зору працівника? До чого він апелює? Не знав законів? Не знав, як скоро основний працівник вийде на роботу? Роботодавець порушив процедуру переведення на іншу посаду за СТД, чи порушив процедуру звільнення за п. 2 ст. 36?

Відповідати не потрібно, запитання риторичне.

Просто хочу наголосити на тому, що кожен має сам нести відповідальність за прийняті рішення. Це стосуєтья як працівника, так і роботодавця. Не сумніваюся, якщо роботодавець порушив хоч одну норму чи процедуру щодо вашої знайомої, то суд відновить справедлтвість.
Якщо ж нічого не було порушено, то такий іск - це спроба перекласти відповідальність за власні рішення на чужі плечі. (Не приймаю доводів "не знав", "не все роз'яснили" і таке інше. Хочеш знати - вчись. Не хочеш - адвокати чекають з розкритими обіймами. А до фахівців слід звертатися до прийняття рішення, а не тоді, коли дуже вже хочеться "знайти крайніх").

Думку свою висловила.
Інші думки вважаю не помилковими, а іншими.
З дискусії виходжу.
esar вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» esar за это полезное сообщение:
Iren@ (06.11.2011), kozur (05.11.2011)