Показать сообщение отдельно
Старый 24.02.2010, 09:24   #48
Lili69
Новый участник HR-Лиги
 
Аватар для Lili69
 
Регистрация: 09.01.2008
Адрес: Харьков
Сообщений: 9
Вы сказали Спасибо: 4
Поблагодарили 10 раз(а) в 4 сообщениях
По умолчанию

Спасибо всем кто откликнулся. Вопрос действительно затруднительный. Я поделюсь тем, что выяснила по этому вопросу. Я написала на эл.почту справочника кадровика и вот наша переписка:
Затитання:
Жінка, яка знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років знов іде спочатку у відпустку по вагітності та пологам (за лікарняним), а потім у відпустку по догляду за дитиною до 3-х років за другою дитиною.
Як правильно оформити ці відпустки. Чи потрібно переривати відпустку до 3-х років за першою дитиною?

Відповідь:
Читайте "Довідник кадровика" № 5, 2009, с. 89, № 2, 2007, с. 96.

Но возник ещё вопрос.

В этой статье не сказано как закрывать такой женщине табель.
Получается по одному человеку два случая:
1. Женщина находиться согласно приказу в отпуске по уходу за ребёнком до 3-х лет и ей закрывается отпуск.
2. И эта же женщина Находится на больничном в связи с беременностью и родами надо закрывать больничный.
Как в этом случае закрыть табель правильно?

Відповідь:
Можу тільки добавити на прикладі в табелі за лютий місяць 2010р:
Стеценко В.Г. з 1 по28.02. ставити код ВП буквений або 16 цифровий, згідно Типової форми № П-5,
затвердженої Наказом Держкомстату України від 5.12.2008р. №489. Тут нічого не міняє, цей лікарняний
визначає відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами ,а не хворобу. Така відпустка тільки підтверджується
лікарняним листом( стаття 179 КЗпП України).
Код позначення однаковий і на відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами ( ст.17 Закону України «Про відпустки»
та відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею 3-х річного віку( с.18 Закону України « Про відпустки»(див.Типову форму №П-5).
Задавайте свої питання за телефоном гарячої лінії.
Я працюю тільки в телефонному режимі.

З повагою експерт із трудового права та кадрового діловодства журналу Довідник кадровика Білоткач Галина Панасі
Lili69 вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Lili69 за это полезное сообщение:
Iren@ (24.02.2010), lena n (25.10.2013)