Показать сообщение отдельно
Старый 12.02.2009, 23:51   #11
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

zloy.lawyer, я в адвокати йти не збираюсь, тому КК вам доведеться вивчати самостійно.
Якщо ви такий знаний юрист, то повинні знати різницю між поняттями "представник", "свідок", "відповідач" в судовому засіданні. Тому не треба перекручувати мої слова і робити з директора-свідка в судовому засіданні - директора-свідка на своєму підприємстві.
І ще. Я писала про те, що керівник делегує свої повноваження, але не писала, що він делегує відповідальність. Відповідальгість він буде нести в повному обсязі за всі "дєла і дєлішки", що творяться на його підприємстві, незалежно від того, кого і якими повноваженнями він "нагородив".
Питання мої щодо трудової книжки та облікових документів стосувалися не керівників, а посадових осіб, відповідальних за ведення кадрового діловодства на головному підпариємстві і на філії. Як їм "поділити" особові документи персоналу, якщо частину працівників філії приймає на роботу (звільнює тощо) керівник головного підприємства, а частину - керівник філії?
Так, відповідачем в суді буде виступати головне підприємство, але ж персональну відповідальність за збереження трудової книжки, несвоєчасну видачу її в разі звільнення і таке інше, несе не тільки директор, а і посадова особа підприємства (філіїї), на яку покладено обов'язок зберігати і обліковувати ці самі книжки. Так що штрафи платити буде не лише директор, а і рядовий інспектор з кадрів (у випадку, якщо з трудовою книжкою буде щось "не те").
Так ось і розкажіть, яким чином при децентралізованому веденні кадрового діловоства трудова книжка "переведеного" працівника потрапить на філію, на підставі яких документів його прізвище з'явиться в списках філії, на підставі чого бухгалтерія почне нараховувати йому заробітну плату і т.п. і т.д. І це все за умови, що працівники філії підпорядковуються безпосередньо керівнику філії і мають виконувати тільки його накази.
esar вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» esar за это полезное сообщение:
ludalev1 (28.09.2012), Mardge (28.04.2011)