Показать сообщение отдельно
Старый 21.09.2011, 13:04   #11
Мотя
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Мотя
 
Регистрация: 05.03.2009
Адрес: Украина
Сообщений: 20,308
Вы сказали Спасибо: 14,860
Поблагодарили 20,289 раз(а) в 10,061 сообщениях
Счастье

Цитата:
Сообщение от tig71 Посмотреть сообщение
Да я понимаю, а вот директор слушать об этом не хочет(((
Спасет ли ситуацию договор между работником и предприятием, о том что при увольнении работник должен компенсировать сумму потраченную на его обучение (настаивает директор)
Цитата:
Сообщение от tig71 Посмотреть сообщение
Нужен образец договора об обучении работника за счет предприятия.
Вы это как? Серьезно?
Я думала - шутка праздничная...
такие договоры...Особенно этот мне "нравится":
Цитата:
Сообщение от tig71 Посмотреть сообщение
2. Периодическое обучение и проверка знаний работников по электробезопасности, пожарной безопасности, общий курс по охране труда.

ЗУ "Об охране труда":
Цитата:

Стаття 18. Навчання з питань охорони праці
Працівники під час прийняття на роботу і в процесі роботи
повинні проходити за рахунок роботодавця інструктаж, навчання з
питань охорони праці
, з надання першої медичної допомоги
потерпілим від нещасних випадків і правил поведінки у разі
виникнення аварії.
Працівники, зайняті на роботах з підвищеною небезпекою або
там, де є потреба у професійному доборі, повинні щороку проходити
за рахунок роботодавця спеціальне навчання і перевірку знань
відповідних нормативно-правових актів з охорони праці
.
Перелік робіт з підвищеною небезпекою затверджується
центральним органом виконавчої влади з нагляду за охороною праці.
Посадові особи, діяльність яких пов'язана з організацією
безпечного ведення робіт, під час прийняття на роботу і
періодично, один раз на три роки, проходять навчання, а також
перевірку знань з питань охорони праці за участю профспілок.
Порядок проведення навчання та перевірки знань посадових осіб
з питань охорони праці визначається типовим положенням, що
затверджується центральним органом виконавчої влади з нагляду за
охороною праці.
Не допускаються до роботи працівники, у тому числі посадові
особи, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з
охорони праці.
У разі виявлення у працівників, у тому числі посадових осіб,
незадовільних знань з питань охорони праці, вони повинні у
місячний строк пройти повторне навчання і перевірку знань.
Вивчення основ охорони праці, а також підготовка та
підвищення кваліфікації спеціалістів з охорони праці з урахуванням
особливостей виробництва відповідних об'єктів економіки
забезпечуються центральним органом виконавчої влади в галузі
освіти та науки в усіх навчальних закладах за програмами,
погодженими із центральним органом виконавчої влади з нагляду за
охороною праці.
По-моему, по директору заплачут места, не столь отдаленные, если он применит такой договор...и сдерет деньги с работника....

А тут мне вообще непонятно:
- Учеба за безопасную эксплуатацию
Это как?
__________________
Сколько людей - столько и мнений.
Мотя вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Мотя за это полезное сообщение:
Наталья Р (21.09.2011)