Показать сообщение отдельно
Старый 18.01.2012, 23:00   #562
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OK_SANA Посмотреть сообщение
Вот, выкладываю ответ ДСЗПД на мои вопросы. Вопросы были такими:
Як діяти, якщо суб’єкт персональних даних відмовляється надавати письмову згоду на обробку його персональних даних? Чи може відмова суб’єкта персональних даних надати таку згоду вважатися підставою для відмови у прийнятті на роботу (ст. 22 КЗпП)? Чи може відмова суб’єкта персональних даних надати згоду на обробку його персональних даних бути підставою для розірвання вже укладеного трудового договору?
"Достойный" ответ меня впечатлил:
"Якщо обсяг персональних даних, що включається до бази персональних даних, не визначений відповідно до закону, рекомендуємо отримувати від суб'єкта персональних даних згоду на обробку його персональних даних"

То есть, если суб'єкт персональних сообщает толькообсяг данных, необходимых для заполнения "Особової картки форми П-2" (читай -"визначений відповідно до закону"), то нам и "отримувати від суб'єкта персональних даних згоду на обробку його персональних даних" не нужно?

Я ПРАВИЛЬНО ПОНЯЛ???
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 6 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
katsol (19.01.2012), OK_SANA (19.01.2012), Галина Ребр (19.01.2012), Ирина Стеценко (19.01.2012), Мотя (19.01.2012), Ромашка (19.01.2012)