Показать сообщение отдельно
Старый 23.07.2010, 17:44   #137
zinus
Активный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 08.07.2008
Сообщений: 83
Вы сказали Спасибо: 16
Поблагодарили 12 раз(а) в 9 сообщениях
По умолчанию

Через те, що мене теж зацікавила ця тема (а саме - чому віднімається 24 календарних дні з належних 30, при фінансуванні), мені теж є що додати. В Постанові КМУ від 20.09.2005 року № 936 я знайшов відповідь на своє питання з цієї теми:

Цитата:
4. Виплата компенсацій та допомоги певних видів, передбачених Законом, проводиться ... , а саме:
...
10) оплата різниці між тривалістю щорічної відпустки, яка надається відповідно до статті 47 Закону (796-12), та тривалістю щорічної відпустки, яка надається відповідно до Закону України "Про відпустки" або інших законів громадянам, які працюють перебувають у відрядженні) на території зон радіоактивного забруднення;
...
хоча може ви й без мене це вже бачили, але ось на нашому підприємстві для зручності відпустка на решту календарних днів (після віднімання 24-х) оформляється окремим наказом з приміткою для розрахункового відділу "постанова 936" та й, звичайно, грошове забезпечення відпустки із "возмєщєнія" працівникові чекати довше.

Додано пізніше:

Але тоді питання - чи всі 30 днів надані за статтею 47 закону про Чорнобиль, якщо віднімаєте 24 дні, як "щорічну відпустку, що надається відповідно до Закону Про відпутки"? Чи не означає це, що за статтею 47 надаєте лише 6 днів? Відповідно якого закону скільки надаєте днів?

Последний раз редактировалось zinus; 23.07.2010 в 17:48. Причина: нове питання
zinus вне форума   Ответить с цитированием