Показать сообщение отдельно
Старый 02.12.2016, 08:23   #354
Fisher_and
Заслуженный участник HR-Лиги
 
Регистрация: 25.02.2010
Сообщений: 327
Вы сказали Спасибо: 107
Поблагодарили 118 раз(а) в 89 сообщениях
По умолчанию

Доброго дня.
Вчора вийшло поспілкуватись з колегами та вони мені задали пару запитань на які я не зміг чітко відповісти. Історія така, їх компанія скоротила посаду заступника начальника управління МТР у зв'язку із перерозподілом функцій та створенням нового відділу у складі департаменту. Керівником відділу взяли чоловіка із відповідною освітою (вищою) та досвідом роботи. З їх слів посада заступника не потрібна взагалі. Заступника за 2 місяці попередили, запропонували посаду, що може відповідати його кваліфікації, освіта педагогічна - запропонували фахівця того ж відділу. Вакантні посади їх двох філіалів не пропонували так як там не було вакантних посад відповідної кваліфікації (столяр, інженер з охорони праці, охоронець), крім того два філіали ведуть власний кадровий облік та директори відповідно наділені правом прийняття-звільнення і т.д.
Підстава запитань - є рішення суду о неправомірності скорочення та поновлення на посаді.
Так вот питання:
Чи потрібно пропонувати всі посади чи тільки посади,що відповідають кваліфікації та професії особи, що підлягає звільненню у зв'язку із скороченням посади - "При відсутності роботи за відповідною професією чи спеціальністю, а також у разі відмови працівника від переведення на іншу роботу на тому самому підприємстві 49/2 КЗпПУ"?
Як попередити особу про поновлення на робочому місці?

П.С. я не працівник кадрової служби, не можу знати всіх нюансів.
Дякую за допомогу та відповіді.
Fisher_and вне форума   Ответить с цитированием