Показать сообщение отдельно
Старый 24.01.2017, 16:40   #883
Andry
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Andry
 
Регистрация: 06.10.2009
Сообщений: 10,057
Вы сказали Спасибо: 4,244
Поблагодарили 9,621 раз(а) в 5,567 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
ну, наприклад, людина не розглядає данне місце роботи, як основне. людина має бажання оформитися у мене, за сумісництвом, працювати, та шукати основне місце роботи
Ви неправильно розумієте - якщо людина хоче знайти основне місце роботи, то вона його і шукає, і лише після того, як оформиться на основному місці роботи вона може бути прийнчта за сумісництвом.
Ніякого сумісництва без основного місця роботи бути не може!!!

Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
Мені здається, має на це право, сама визначати, де ій працювати за сумісництвом, а де на основному місці
Це право і реалізується таким чином, щоб спочатку вона оформлялася на основне місце роботи, яке може бути лише одне, а вже після цього може працевлаштуватися ще на декілька місць роботи за сумісництвом.
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
Далі, людина розуміє, шо наше законодавство настільки бюрократичне, що пройти шлях: укласти трудовий договір за основним місцем роботи - знайти роботу-розірвати договір на основному місці роботи-укласти договір на основному місці роботи-укласти договір за сумісництвом, то це повний гемор
А існують інші, не бюрократичні, законодавства? Де щоб влаштуватися на нове місце роботи, не потрібно звільнятися з старого, а можна там перебувати довічно?
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
людина розуміє, що прийшовши до мене, вона не бачить цю роботу основною, тому бажає оформитися за сумісництвом, аби у майбутньому мати можливість дуже швидко найнятися на роботу по основному місцю роботи, а в мене залишитися за сумісництвом.
Така філософія суперечить законодавству:
Цитата:
...Сумісництвом вважається виконання працівником, крім своєї
основної,
іншої регулярної оплачуваної роботи на умовах трудового
договору у вільний від основної роботи час...
Без основної роботи сумісництво неможливе!
Цитата:
Сообщение от olddem Посмотреть сообщение
І шо вони мені скажуть? Що робітник не має основного місця роботи? Так я про це не знав і законних важелів це узнати в мене не було
Можливо з цього приводу вам нічого і не скажуть, але поки будуть з'ясовувати усі обставини, найдуть інший привід для штрафу, я у цьому впевнений

І взагалі - досить сперечатися, я свою точку зору виказав. Якщо ви маєте протилежну - експерементуйте!Ттільки не забудьте потім поділитися з нами набутим досвідом
Andry вне форума   Ответить с цитированием
Эти 2 пользователя(ей) сказали «Спасибо» Andry за это полезное сообщение:
olddem (24.01.2017), Мотя (24.01.2017)