Показать сообщение отдельно
Старый 15.07.2009, 14:03   #91
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Чертовка Посмотреть сообщение
из инструкции по ведению трудовых книжек:
"2.13. Зміна записів у трудових книжках про прізвище, ім’я, по батькові і дату народження виконується власником або уповноваженим ним органом за останнім місцем роботи на підставі документів (паспорта, свідоцтва про народження, про шлюб, про розірвання шлюбу, про зміну прізвища, ім’я та по батькові тощо) і з посиланням на номер і дату цих документів.
Зазначені зміни вносяться на першій сторінці (титульному аркуші) трудової книжки. Однією рискою закреслюється, наприклад, колишнє прізвище або ім’я, по батькові, дата народження і записуються нові дані з посиланням на відповідні документи на внутрішньому боці обкладинки і завіряються підписом керівника підприємства або спеціально уповноваженої ним особи і печаткою підприємства або печаткою відділу кадрів."

В данном случае неважно, на предыдущем предприятии сделали запись или на вашем. Пусть работница предоставит копии соотвествующих документов и вы на их основании сделаете запись.
Ситуація: прийшла особа оформлюватися на роботу і принесла 2 документи з різними прізвищами. Причому на одному документі є фото (паспорт), а на другому - немає (трудова книжка). Запитання: який документ належить зазначеній особі? Відповідь: той, що з фото. А той, що без фото - невідомо чий (часткового тезки, бо співпадає ім'я та по батькові). То чому ви вирішили, що трудова книжка належить саме тій особі, яка прийшла влаштовуватися на роботу, і що саме ця трудова книжка належала їй, коли ця особа носила інше прізвище?

І ще. Робота, на яку претендує зазначена особа - це не останнє робоче місце для неї, а тільки гіпотетично майбутня робота...

Висновок: записи про зміну прізвища, ім'я та по батькові повинні вноситися на тому підприємстві, на якому цю особу знали (на підставі паспорта) і під одним прізвищем, і під іншим, і де була можливість відслідкувати процес зміни цих анкетних даних.
esar вне форума   Ответить с цитированием