Показать сообщение отдельно
Старый 26.12.2013, 16:27   #5
xoxol4uk
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.06.2012
Сообщений: 60
Вы сказали Спасибо: 48
Поблагодарили 8 раз(а) в 7 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Шутюр баад Посмотреть сообщение
имеется ввиду, что комиссия из трёх человек аттестует одного из этих трёх))) в реале видел)
Ну я б такого не зробив. Хоча, наприклад така ситуація: Є в нас лабораторія і вони під час отримання якогось дозволу, а можливо це було і для дозволу для виконання робіт ПН, але скоріше для якогось свого, навчили 3-ох осіб "на допуск до виконання робіт із зберігання, використання та транспортування хімічно-небезпечних речовин (прекурсорів)". Проводив його тоді учкомбінат, той що проводив нам свого часу навчання і по багатьох інших роботах ПН. Навчили 2-х лаборантів і керівника лабораторії. Термін дії посвідчення - 1 рік. При повторній перевірці знань і навчанні виникли деякі "непонятки". Керівника включити в комісію не можна, бо він пройшов навчання як, виходить, виконроб, а не посадова особа, та і сам собі ж він тут не буде знання перевіряти. По яким це правилам чи НПАОП їх навчали теж не знаю, протоколів цей учкомбінат майже ніколи не давав, а в посвідченнях написана тільки назва курсів, які закінчили.
1)Якби дізнатися назву нормативних документів, за якими їх навчали, розробити програму на основі них, то власною комісією (бо не зустрічав такого навчання посадових осіб в прайсах учкомбінатів), можна б тоді провести правомірне навчання цим працівникам? Бо звертатися в учкомбінат не має дуже сенсу, ці посвідчення якось не стоять на першому плані.
2) Є якийсь період, через який посвідчення робітника (більше року з останньої перевірки) чи посадової особи (більше 3-х років з останньої перевірки) уже не можна буде поновити перевіркою знань після просрочення?
3) Чи може посадова особа бути призначена відповідальною за ведення робіт ПН, якщо займає посаду відповідну, але пройшла навчання не по НПАОП, а як виконавець робіт в уч.комбінаті. Таке ж навчання дорожче і "обширніше"? Тобто, наприклад, не Зправил виконання робіт на висоті, а на допуск до виконання таких робіт.
4) Чи можна навчити працівника як виконавця робіт і окремо по відповідному НПАОП як посадова особа, і це щоб дало йому термін дії першого посвідчення 3 р.? Це то суперечить типовому положенню, але ж логічно. Сам собі знання так би мовити перевіря.
5) І НАЙБІЛЬШЕ ЦІКАВИТЬ:Зідно Тип. положення ...:
Цитата:
2.3. Зміст та обсяг предмета "охорона праці" для підготовки,
перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників, які
залучаються до виконання робіт з підвищеною небезпекою,
визначаються типовим навчальним планом і типовою навчальною
програмою з предмета "охорона праці", що затверджуються спеціально
вповноваженим органом центральної виконавчої влади в галузі освіти
і науки та погоджуються спеціально уповноваженим центральним
органом виконавчої влади з нагляду за охороною праці.
Де взяти ці типові плани і типові програми? Вони для обраних?

Ви пробачте, що задовбую, але ви мені як якийсь мудрець в питанні навчання який знає всі відповіді. Просто завжди скільки всього цікавило, а тут людина, яка на все відповіда.Не було з ким проконсультуватсь, щобю так бути впевненим в тому, що відповідає мені. Хоча знаю і інспекторів, страх. експертів з ФСС, і інженерів кілька з ОП.

Последний раз редактировалось xoxol4uk; 26.12.2013 в 16:58.
xoxol4uk вне форума   Ответить с цитированием