Показать сообщение отдельно
Старый 19.08.2009, 10:56   #12
hr3
Ветеран HR-Лиги
 
Аватар для hr3
 
Регистрация: 20.06.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 497
Вы сказали Спасибо: 132
Поблагодарили 541 раз(а) в 211 сообщениях
По умолчанию

Я перепрошую, але все ж хочу ще раз задати своє питання:
чому бухгалтерія може віднести на валові витрати 4 додаткові дні відпустки за ПК лише при наявності колдоговору? Чому вона не може (не має права) посилатися на письмовий ТД, укладений з працівником, якщо в законі є посилання на ТД?
де можна прочитати відповідь на моє запитання?

Стаття 4. Види відпусток (Закон про відпустки)
Установлюються такі види відпусток:
додаткова відпустка за особливий характер праці (стаття 8 цього Закону);
Законодавством, колективним договором, угодою татрудовим договором можуть установлюватись інші види відпусток.
Стаття 8. Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці та її тривалість
Щорічна додаткова відпустка за особливий характер праці надається:
1) окремим категоріям працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних географічних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я, - тривалістю до 35 календарних днів за Списком виробництв, робіт, професій і посад, затверджуваним Кабінетом Міністрів України;
2) працівникам з ненормованим робочим днем - тривалістю до 7 календарних днів згідно із списками посад, робіт та професій, визначених колективним договором, угодою.
Конкретна тривалість щорічної додаткової відпустки за особливий характер праці встановлюється колективним чи трудовим договором залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.:confused:
(Вибачте, не вмію користуватися виділенням і шрифтами. Я пробувала виділити сполучення "трудовий договір")
hr3 вне форума   Ответить с цитированием