Показать сообщение отдельно
Старый 11.11.2009, 10:39   #14
bantser
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для bantser
 
Регистрация: 03.06.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,273
Вы сказали Спасибо: 90
Поблагодарили 658 раз(а) в 241 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от HR-Vadim Посмотреть сообщение
//У Воли и в других подразделениях проблемы с людьми. Причем большие.
Приятно, что коллеги так следят за другими Компаниями, не могли бы Вы поделится какие именно проблемы? Отличные от тех что начались в прошлом году у всех?[/quote]

Vadim, я написав свої спостереження на початку. Вважаю, що великі проблеми саме з тими людьми, які таким чином формують уміння та культуру обслуговування і працюють з лояльністю...
Оскільки це не перший випадок, коли мені потрібно не просто випрошувати дати мені те, за що плачу гроші, а навіть вибивати скандалами та погрозами, то можу вже робити відповідні діагностичні та прогностичні висновки щодо компанії. Про них я не буду говорити публічно.

Цитата:
Отдельно по Воле, Вы столкнолись с колл-цетром и экстраполируете это на весь HR и на принципы ведения бизнеса?
Дивна постановка питання. По-перше, я писав, що НЕ лише з колл-центром мав справу, а по-друге, з якою кількістю і з якими службами потрібно клієнту мати справу, щоб скласти враження про компанію? Дуже прошу дати відповідь на це питання - мені потрібно для роботи...
Невже для того, щоб скласти враження про роботу з персоналом не варто звертати увагу на поведінку продавця в магазині, а варто поспілкуватися з іншими службами?
bantser вне форума   Ответить с цитированием