Показать сообщение отдельно
Старый 19.11.2008, 13:50   #33
esar
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для esar
 
Регистрация: 19.07.2006
Адрес: Київ
Сообщений: 1,418
Вы сказали Спасибо: 252
Поблагодарили 1,091 раз(а) в 487 сообщениях
По умолчанию

Шановний Анатоліє!
Пожалійте своє здоров'я і не травмуйте голову, будь ласка!

Цитата:
1. Зміни в ШР все-таки є - директор перестав бути сумісником (а я вважаю це важливим і достойним бути відображеним у ШР).
Ну поясніть мені, будь ласка, на прикладі: де саме в штатному розписі відображається "сумісник/не сумісник"? Біля чого це пишеться: біля назви посади, біля коду професії, біля посадового окладу , біля кількості штатних одиниць ...? ДЕ?!!!

Цитата:
2. "Відділу кадрів внести зміни до ШР" - а хто ж їх буде вносити, як не ВК
Да хто завгодно: референт, начальник відділу праці і заробітної плати, секретарка..... Той, хто на даному підприємстві займається розробкой ПРОЄКТУ штатного розпису. І жодна з цих осіб не може внести зміни безпосередньо в ш.р. Зміни вносить перший керівник (якщо інше не передбачено статутом). А посадові особи підприємства можуть тільки підготувати ПРОЕКТ наказу про внесення таких змін, або ПРОЕКТ нової редакції ш.р.
Цитата:
Стосовно того, що первинне, а що вторинне (яйце чи курка ).
В наказі вказано, що директор приступає до виконання обов'язків на підставі рішення зборів засновників.
На підставі рішення зборів засновників директор змінює форму свого працевлаштування.
А ш.р. він змінює на підставі СВОГО рішення і керується виключно виробничою необхідністю.
Цитата:
Збори засновників хіба дають вказівки комусь змінювати ШР ???
А чому б ні, якщо це передбачено статутом?
Цитата:
Директор сам теж його не змінює (не царське це діло ), отже доручення цього діла ВК є, на мій погляд, мінімум логічним.
Та тільки він і змінює (якщо інше не передбачено статутом)! А всі інші тільки забезпечують технічну сторону цієї процедури (див. вище).
esar вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо esar за это полезное сообщение:
olievych (27.07.2010)