Показать сообщение отдельно
Старый 01.07.2008, 12:48   #99
Iren@
Эксперт HR-Лиги. Модератор
 
Аватар для Iren@
 
Регистрация: 19.07.2007
Адрес: Киев
Сообщений: 3,200
Вы сказали Спасибо: 2,630
Поблагодарили 2,677 раз(а) в 1,200 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от vak-308
Посещения на дому не дали результатов - 4 раза не было дома, 1 раз был - сказал в какой больнице лечится.
Як це - "не дали результатів"? Результат очевидний - потрібно було скласти акт про відвідування і про порушення "хворим" домашнього режиму з наступними можливими наслідками:
П О Л О Ж Е Н Н Я N 21 від 09.07.2001 ФСС з ТВП
3.1. Комісія із соціального страхування підприємства:
3.1.2. Здійснює контроль за правильним нарахуванням і своєчасною виплатою матеріального забезпечення застрахованим особам, приймає рішення про відмову в його призначенні, про припинення виплати матеріального забезпечення (повністю або частково), розглядає підставу і правильність видачі та продовження листків непрацездатності та інших документів, які є підставою для надання матеріального забезпечення та соціальних послуг.
Після того, як ви провели певну роботу - написали листи-запити у поліклініки, які видавали л/н та склали акти про відвідування на дому, можна звертатися до територіального підрозділу ФСС з ТВП з проханням перевірити правильність видачі л/н, якщо не хочете звільняти за п. 5 ст. 40 КЗпПУ.
Цитата:
Сообщение от dvs57
Я думаю тут слід застосувати норму ст. 40 п. 4 – звільнення за прогул.
Звільняти за прогули, поскільки вам передають листи непрацездатності, і немає письмових пояснень працівника, не має підстав
Iren@ вне форума   Ответить с цитированием