Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2012, 15:27   #20
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Ні, це не називається "ТАК". Якщо ви наполягаєте на переведенні - це можливо зробити. Тоді процедура встановлення ГРРЧ, встановлення підсумованого обліку, встановлення НРЧ доповнюється процедурою переведення. Тому це зовсім не ТАК.
Тоді це називається: "ТАК, і додайте процедуру переведення".

Але в Вашому останньому пості я вловила легкий натяк, що шановним перевіряючим може захотітися показати мені нормативний акт? Ну, хай показують, Ви мене добре вже натренували

Тим більше, що в кінці кінців Ви таки погодилися з моїм варіантом, що не може не надихати. З процедурою переведення, звісно. Будемо сподіватися, що перевіряючі, якщо їм довго і жалісно плакати, теж перестануть показувати мені нормативні акти.

Вибачте за ліричний відступ.

А з іншої сторони - Ви - єдина людина, яка мені відповідала, і яка проморочилася зі мною цілий день. Так що, як би неправильно на мою чайникову думку Ви не відповідали - велике спасибі. І вибачайте.

Последний раз редактировалось Mardge; 23.05.2012 в 16:23. Причина: Об'єднала повідомлення. Для доповнення своїх повідомлень користуйтесь, будь ласка, кнопкою "правка".
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием