Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2012, 14:48   #15
Mardge
Эксперт HR-Лиги
 
Аватар для Mardge
 
Регистрация: 29.03.2009
Адрес: Киев
Сообщений: 4,177
Вы сказали Спасибо: 5,182
Поблагодарили 6,551 раз(а) в 2,815 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Я зараз буду плакать....
Gabrielle, я вже теж готова була плакати від ваших запитань, поки ви не пояснили, що
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
я взагалі не бухгалтер і не кадровик.


У нас форум кадровиків, тому я і відповідала на Ваші запитання, думаючи, що Ви - "в темі". Теперь зрозуміло, чому Вам нічого не зрозуміло. Ці питання так сходу не вирішити, треба окрім методичних рекомендацій знати і інші норми законодавства. А писати тут цілу статтю для новачка у мене зараз часу немає.
Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Це просто називається : "ТАК".
Я вирішила, що Вам одного мого "так" було недостатньо, тому дала посилання на НПА. Не очікувала, щоб Вас це так засмутило.

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Люди, може серед вас знайдеться все-таки хто-небуть, хто міг би дати мені відповідь? Просто так, за "дякую", просту людську відповідь? Без посилань на документи?
Знаєте, мені просто дуже жаль тепер свого часу, витраченого на намагання відповісти вам.
Не думала, що когось можуть образити посилання на документи, адже підставою для прийняття рішення не може бути просто порада з форуму. Думала, що ви хочете розібратися з цим питанням, отримати обгрунтовану відповідь, вибачте, що не так вас зрозуміла.

Цитата:
Сообщение от Gabrielle Посмотреть сообщение
Задача - прийняти маму, що прийшла з декрету, назад на роботу, зменшити їй зарплатню у сорок приблизно разів, і зробити так, щоб вона працювала один день в тиждень?
Gabrielle, ми розмовляємо різними мовами. Прийняти на роботу "назад" неможливо, якщо ви працівницю не звільняли.
Вона виходить на роботу, ви її по її заяві переводите на іншу посаду з меншим окладом і встановлюєте неповний робочий тиждень. ВСЕ!
Mardge вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо Mardge за это полезное сообщение:
esar (26.05.2012)