Показать сообщение отдельно
Старый 23.05.2012, 14:18   #14
Gabrielle
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 22.05.2012
Адрес: Киев
Сообщений: 14
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
Тобто Ви вважаєте, що достатньо у ШР вказати "1/5 ставки" - це автоматично означає встановлення НРЧ?
Посадова інструкція не має відношення до режиму робочого часу.
Колективним договором може буте визначено перелік посад, яким встановлюється такий режим роботи, і підсумований облік робочого часу і НРЧ також. Але ніяк не посадовою інструкцією, якою визначаються посадові обов'язки, а не умови праці. Ні, я зовсім не вважаю, що у вас все правильно. І про це вже декілька разів написала, але ви мене не чуєте, чомусь, або не розумієте... А почули лише "трішечки відповідь" про облік робочого часу.
Я зараз буду плакать....
Я нічого не вважаю, я взагалі не бухгалтер і не кадровик. Бухгалтер у відпустці - і я деякі невідкладні його обовязки намагаюсь виконати сама. Тому і зареєструвалася тут - щоб було все по-можливості правильно. Намалювала схему дій, які, на мою думку, допомогли б нам "пробігти поміж крапельками". Ви кажете, що схема неправильна. А я, таки не бачу іншого, окрім мого неправильного, варіанту з зменшенням зарлати мамі, з переведенням її на 1 робочий день в тиждень з гнучким графіком і з відсутністю документів заднім числом.

Цитата:
Сообщение от Mardge Посмотреть сообщение
ЗАКОН УКРАЇНИ

Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування
...
страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із цим Законом і за який сплачено страхові внески;
Це просто називається : "ТАК".


Люди, може серед вас знайдеться все-таки хто-небуть, хто міг би дати мені відповідь? Просто так, за "дякую", просту людську відповідь? Без посилань на документи?
Задача - прийняти маму, що прийшла з декрету, назад на роботу, зменшити їй зарплатню у сорок приблизно разів, і зробити так, щоб вона працювала один день в тиждень?

Последний раз редактировалось Мотя; 11.09.2012 в 14:27. Причина: Объединила посты
Gabrielle вне форума   Ответить с цитированием