Показать сообщение отдельно
Старый 24.11.2011, 12:23   #180
delo
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 20.08.2011
Сообщений: 1
Вы сказали Спасибо: 0
Поблагодарили 1 раз в 1 сообщении
По умолчанию

Моя думка:
База персональних даних - іменована сукупність упорядкованих персональних даних в електронній формі та/або у формі картотек персональних даних (ст.2 ЗУ "Про захист персональних даних")

Тобто, безпосередньо поняття "БПД" повинне одночасно відповідати таким критеріям як: іменована сукупність та упорядкованість (картотека чи електронна форма). Отже, відсутність хоча б однієї з ознак свідчить про те, що персональні дані - не є БПД.

Згідно ст.9 Закону база персональних даних - підлягає державній реєстрації шляхом внесення відповідного запису уповноваженим державним органом з питань захисту персональних даних до Державного реєстру баз персональних даних.
Тобто, державній реєстрації підлягають лише та упорядкована сукупніть персональних даних, а не розрізнені та поодинокі дані про особу.

Щодо кримінальної відповідальності, то згідно до ст.182 КК України така відповідальність передбачена за незаконне збирання, зберігання, використання або поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди...
Тобто, кримінальна відповідальність за цією статтею не настає за відсутність реєстрації БПД.

Буду вдячний, якщо переконаете мене в протилежному!
delo вне форума   Ответить с цитированием
Этот пользователь сказал Спасибо delo за это полезное сообщение:
Mardge (01.12.2011)