Показать сообщение отдельно
Старый 18.07.2011, 18:29   #244
rumumba
Участник HR-Лиги
 
Регистрация: 01.07.2008
Сообщений: 20
Вы сказали Спасибо: 3
Поблагодарили 3 раз(а) в 3 сообщениях
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от OK_SANA Посмотреть сообщение
Где это написано? Я имею в виду, что ДИ должна быть одинаковой для всякого бухгалтера.
Томущо це Посадова інструкія бухгалтера, а не посадова інструкція Івановой
Бухгалтерія в крайності падає - то всі бухгалтера повинні мати однаковий оклад (не у Ваш город камінець), то різні їм посадові подавай.
Цитата:
Сообщение от OK_SANA Посмотреть сообщение
А чем отличаются Посадові обов'язки від Функціональних обов'язків?
Про Посадові обов’язки я нічого не казав, я казав про посадову інструкцію. А щодо документа Функціональні обовязки - то за допомогою їх (особлених) можливо розділити однакові завдання і обовязки (які містяться в знеособленій інструкції) на окремі операції, ланки, види робіт по функціоанльному признаку, щоб бухгалтер А не свалювала (або не відбирала) роботу у бухгалтера Бе.
Цитата:
Сообщение от OK_SANA Посмотреть сообщение
Скорее, это Вы, как работодатель, делаете очень хитромудро. Если один бухгалтер ушел в отпуск, у двух оставшихся увеличивается нагрузка. И если так, то почему бы не заплатить им дополнительные деньги?
Немає питань!, тільки за простій теж будемо акти складати??? Дууже слизьке питання. І нагрузка - це класно, але ж від бухгалтерів ніхто за станком стояти не вимагає. І давайте не будемо влазити в нормування праці. А щодо оплати - 105 КЗОТа - і плати наздоров’я.
rumumba вне форума   Ответить с цитированием