Показать сообщение отдельно
Старый 17.12.2010, 00:26   #1
olganmr
Активный участник HR-Лиги
 
Аватар для olganmr
 
Регистрация: 20.03.2010
Сообщений: 188
Вы сказали Спасибо: 91
Поблагодарили 23 раз(а) в 20 сообщениях
По умолчанию Конфлікт між працівникам. Чи допоможе комісія з трудових спорів?

Шановні колеги! Будь ласка підкажіть, чи може хто мав досвіт у розв’язанні конфліктів.
Справа в тому, що в мене посварились дві жіночки – сторож та методистка, посварились так, що остання нашпарила звернення на ім’я мого директора, щоб він особисто розібрався. Оскільки це звернення було на керівника то ми (хоча і маємо комісію з трудових спорів) видали наказ про створення комісії для з’ясування інциденту, провели розслідування, взяли пояснення з жіночок та свідків, зібралися всім миром та з’ясували, що між ними жодних претензій вже не існує, склали про це акт. Сьогодні до мене прийшла методистка та сказала, що цієї комісії за наказом директора не могло існувати, бо вже є комісія з трудових спорів і їй потрібно було це все вирішувати, каже незаконно все було. Хоча я у законі чорним по білому прочитала, що працівник звертається до комісії з трудових спорів, якщо домовленості з керівником не знайшов – отримав письмову відмову та з цього приводу незадоволений. До речі, наша методистка і є одним із членів комісії з трудових спорів… Що ж робити, чи може хтось знає як воно в таких випадках буває…… а як би ви поступили?
olganmr вне форума   Ответить с цитированием