Показать сообщение отдельно
Старый 03.07.2010, 14:11   #76
zlatka
Новый участник HR-Лиги
 
Регистрация: 03.07.2010
Сообщений: 2
Вы сказали Спасибо: 1
Поблагодарили 0 раз(а) в 0 сообщениях
По умолчанию

Допоможіть проаналізувати ситуацію!!!! Оформляю на роботу нового співробітника. Він надав свою трудову книжку. В його ТК наявні такі записи: запис про початок і закінчення навчання у ВУЗі, запис про службу в Збройних силах України, запис про прийом на роботу тренером в школу, і нарешті увага! запис про переведення на 0,5ставки і на роботу за сумісництвом. Жодної печатки в трудовій немає. Останній запис зроблено 05.05.2007р!! За словами новоспеченого працівника він продовжує працювати в школі за сумісництвом. Печатка в ТК ставиться при звільненні, тому печаток в ТК і немає, адже всі записи було зроблено у відділі кадрів в школі. Тим не менше раз працівника переведено на роботу за сумісництвом, то це означає, що він одночасно ще десь працював за місцем основної роботи і повинні бути записи в трудовій!!! Працівник відмовчується і не може внятно пояснити ситуацію. Моє припущення - у нього 2 трудових книжки. Як мені правильно діяти в такій ситуації при оформленні такого працівника на роботу? Працівник повинен приступити до роботи з понеділка 05.07.10, трудову приніс ввечері в п'ятницю 02.07.10. Заздалегідь прошу вибачення, якщо запитання некоректне. Ваша допомога мені дуже потрібна. Я не кадровик, а бухгалтер. Так як підприємство маленьке (6-ро осіб), то на мене покладено ще й обов'язки кадровика, а відповідного досвіду немає.
zlatka вне форума   Ответить с цитированием