Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Рабочее время. Время отдыха. Трудовая дисциплина (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=66)
-   -   Віртуальні ігри в робочий час (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=14612)

korelija 11.01.2012 10:32

Віртуальні ігри в робочий час
 
Доброго дня. Мій робочий рік почався із доган, а так хочеться святковий настрій ще втримати у казковій рожевій дійсності і нести в маси добро. Виходить навпаки , але ніяк не можу правильно сформулювати наказ. Вже не вперше працівник помічений за грою в комп. ігри на робочому місці (заступник завідуючого складом),коли його керівника немає на місці. Отримала розпорядження винести догану, але незнаю як грамотно сформулювати преамбулу :..."У зв’язку із порушенням правил внутрішнього трудового розпорядку підприємства комірником складу А.А.А. , який в робочий час на робочому комп’ютері....а далі незнаю - був помічений за грою в комп. ігри чи займався власними справами в робочий час - геть нічого в голову не приходить. :help:Буду вдячна за підказку

Шутюр баад 11.01.2012 10:40

стоп.
если у "героя" слишком много свободного времени, то
нужна ли его должность?
нужны ли на его компутере игрулины?

Mardge 11.01.2012 10:41

Цитата:

Сообщение от korelija (Сообщение 161622)
в робочий час на робочому комп’ютері....а далі незнаю -

А що він написав в своєму поясненні?
:reverie:

Стаття 149. Порядок застосування дисциплінарних стягнень

До застосування дисциплінарного стягнення власник або уповноважений ним орган повинен зажадати від порушника трудової дисципліни письмові пояснення.

korelija 11.01.2012 10:52

"...если у "героя" слишком много свободного времени, то...." справедливо...але там ситуація нестандартна склалась - і комірники мали займатись роботою з підготовки до роботи у новому році - тобто не їх щоденні обов'язки, а організація свого робочого місця і т.д. - самі ж випросили такий час,поки не мають замовлень.(а раніше той працівник займався цим, не виконуючи вчасно свою роботу) А відносно доступу - при великому бажанні нашим хлопцям вдається знайти необхідні шляхи. Та й взагалі хочеться,аби працівники мали закритий доступ до таких розваг на рівні свідомому,а не фізичному. Така догана (-50% премії) мала б стати одним із запобіжних заходів.
А пояснення пише зараз, але зважаючи на те,що помічений був директором, при чому той спостерігав за цим протягом кількох хвилин і мав післярозмову, пояснення в даній ситуації носитиме формальний характер

Mardge 11.01.2012 10:58

Цитата:

Сообщение от korelija (Сообщение 161631)
пояснення в даній ситуації носитиме формальний характер

Ви ж запитували про догану... Письмове пояснення є обов'язковою умовою для винесення догани. :pardon:

korelija 11.01.2012 11:02

Цитата:

Сообщение от Mardge (Сообщение 161634)
Ви ж запитували про догану... Письмове пояснення є обов'язковою умовою для винесення догани. :pardon:

Я запитувала про формулювання преамбули до догани у випадку такого порушення.

Шутюр баад 11.01.2012 11:03

Вы еще не выучили, что изменения сознания - бесполезны?

просмотрите, в его компе много ли времени он играет??
По результатам и действия:
-выговор
-лишить премии
-работа в НГ и 23 февраля.
-работа в спецодежде весёленьких расцветок
-заява об увольнении по собственному без даты
......
- фантазию проявите.


разбавлю баечкой:

Инь Фу Во
1.3

Однажды в курилке пользователи стали возмущаться, что Сисадмин закрыл всем доступ на сайт "Одноклассники".

Инь Фу Во услышал об этом и нахмурился.
– Почему ты закрыл людям доступ? – спросил он у Сисадмина, когда они после перекура пили кофе.
– Потому что такие сайты не нужны для работы.
– А курить нужно для работы?
– Вообще-то нет...
– А кофе пить?
– Ну...
– Ну тогда, – сказал Учитель, – открой людям доступ.

korelija 11.01.2012 11:10

та що ж таке. мені перед словом "наказую" як написати??????????
У зв’язку із порушенням правил внутрішнього трудового розпорядку підприємства комірником складу А.А.А. , який в робочий час на робочому комп’ютері.... А ДАЛІ НЕЗНАЮ - був помічений за грою в комп. ігри чи займався власними справами в робочий час - ЯК НАПИСАТИ ГРАМОТНО????? У мене слово комп'ютерні ігри асоціюються з жаргонними фразами,особливо в документах - от і не можу вигадати як написати ,щоб виглядало мудро. А відносно свідомості - її не змінюємо - думаю усі тут розуміють для чого в даній ситуації виносить догана чи можливо хтось вчинив би по-іншому?

Шутюр баад 11.01.2012 11:18

Да зачем тогда столько слов:
У зв’язку із порушенням правил внутрішнього трудового розпорядку підприємства комірником складу Ывановим Ы.Ы. ,
Наказую:
наказать рублём Ыванова Ы.Ы.

Підстава: 1. Пояснювальна записка Ыванова Ы.Ы.
2.Творение директора на заданную тему.

лапидарненько, в общем:lol::lol::lol:

Mardge 11.01.2012 11:31

Цитата:

Сообщение от korelija (Сообщение 161638)
ЯК НАПИСАТИ ГРАМОТНО?????

невиконання працівником без поважних причин обов'язків, покладених на нього трудовим договором або правилами внутрішнього трудового розпорядку!!!!!!!!!!!!!!!!


Часовой пояс GMT +3, время: 04:40.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA