Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Служебные командировки (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=70)
-   -   Разъездной характер работ (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=146)

Kalina18 25.11.2010 10:04

Очень прошу вашей помощи!

anatol_ua 25.11.2010 10:08

:read:
http://hrliga.com/index.php?module=p...op=view&id=809

Kalina18 22.02.2011 11:14

Разъездной характер работ 2
 
Уважаемые форумчане! Прошу снова вашей помощи в этом вопросе.
Сотрудники ранее ездили в командировки, но на предприятии было принято решение (не без оснований) назвать их поездки разъездным характером работ. Итак. как и что должен делать отдел кадров?
- Приказ
- Изменения в трудовом договоре (допсоглашение)
И еще необходимы док-ты?
Должен ли сотрудник заполнять наряд-задание ?Какова процедура заполнения? И если у кого-то есть бланк? Пожалуйста, помогите разобраться.

Заранее благодарна!

Наталья Р 22.02.2011 11:30

Посмотрите с начала темы и еще вот это почитайте:
http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=7446

Sirunakhchik 21.01.2015 14:03

Добрый день, уважаемые форумчане!:bow: Прошу помочь в решении следующего вопроса: на предприятие закуплены машины (длинномеры) для перевозки как собственной продукции, так и для оказания услуг по перевозке (попутный груз). Водителям, которые будут наниматься на работу на данные машины, хотим прописать в коллективном договоре - разъездной характер работ (надбавку тоже пропием в колдоговоре). Хотелось бы понять (уже кучу всего прочитала - голова кругом :? ) что нужно оформлять в дорогу водителям если командировочные не оформляются? Нужно ли какое-либо подтверждение об их перемещении и выплачиваются ли суточные?:dont know:

Svat 15.06.2015 12:56

Добрый день! Коллеги, помогите пожалуйста разобраться в следующем вопросе, на предприятии принято решение об изменении условий работы водителям, а именно установить им разъездной характер труда. Коллективного договора на предприятии нет, профсоюза нет, могу ли я НЕ предупреждая за 2 месяца, провести собрание трудового коллектива транспортного цеха, при положительном решении, издать приказ и установить разъездной характер труда.

НПА: ч.2 ст.97 КЗоТ Украины и ч.1 ст.15 ЗУ «Об оплате труда»

«Форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, ставки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами, установами, організаціями самостійно у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною та галузевими (регіональними) угодами. Якщо колективний договір на підприємстві, в установі, організації не укладено, власник або уповноважений ним орган зобов’язаний погодити ці питання з виборним органом первинної профспілкової організації (профспілковим представником), що представляє інтереси більшості працівників, а у разі його відсутності — з іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом».

Andry 15.06.2015 13:21

Цитата:

Сообщение от Svat (Сообщение 217013)
...могу ли я НЕ предупреждая за 2 месяца, провести собрание трудового коллектива транспортного цеха, при положительном решении, издать приказ и установить разъездной характер труда

НЕ предупреждая за 2 месяца - не можете:
Цитата:

Стаття 32. Переведення на іншу роботу. Зміна істотних умов праці
...Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого [b]часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших - працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.[/B]

Svat 15.06.2015 13:26

Цитата:

Сообщение от Andry (Сообщение 217017)
НЕ предупреждая за 2 месяца - не можете:

А как же с введением новых ПВТР, в ч.1 ст.32 КЗоТ - "режим работы"?
После собрания трудового коллектива, приказ и в действие.

Чем это отличается? Почему не предупреждаем за 2 мес.?

Andry 15.06.2015 13:33

Цитата:

Сообщение от Svat (Сообщение 217018)
А как же с введением новых ПВТР, в ч.1 ст.32 КЗоТ - "режим работы"? После собрания трудового коллектива, приказ и в действие. Чем это отличается? Почему не предупреждаем за 2 мес.?

Я не могу понять, о чем вы говорите.... Какая ч.1 ст.32 КЗоТ?!
Вот полное содержание ст.32 КЗоТ, где именно вы нашли слова о том, что "...после собрания трудового коллектива, приказ и в действие":
Цитата:

Стаття 32. Переведення на іншу роботу. Зміна істотних умов праці
Переведення на іншу роботу на тому ж підприємстві, в установі, організації, а також переведення на роботу на інше підприємство, в установу, організацію або в іншу місцевість, хоча б разом з підприємством, установою, організацією, допускається тільки за згодою працівника, за винятком випадків, передбачених у статті 33 цього Кодексу та в інших випадках, передбачених законодавством.

Не вважається переведенням на іншу роботу і не потребує згоди працівника переміщення його на тому ж підприємстві, в установі, організації на інше робоче місце, в інший структурний підрозділ у тій же місцевості, доручення роботи на іншому механізмі або агрегаті у межах спеціальності, кваліфікації чи посади, обумовленої трудовим договором. Власник або уповноважений ним орган не має права переміщати працівника на роботу, протипоказану йому за станом здоров'я.

У зв'язку із змінами в організації виробництва і праці допускається зміна істотних умов праці при продовженні роботи за тією ж спеціальністю, кваліфікацією чи посадою. Про зміну істотних умов праці - систем та розмірів оплати праці, пільг, режиму роботи, встановлення або скасування неповного робочого часу, суміщення професій, зміну розрядів і найменування посад та інших - працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.

Якщо колишні істотні умови праці не може бути збережено, а працівник не згоден на продовження роботи в нових умовах, то трудовий договір припиняється за пунктом 6 статті 36 цього Кодексу.

{Стаття 32 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 5938-11 від 27.05.88; Законами № 871-12 від 20.03.91, № 1356-XIV від 24.12.99}

Svat 15.06.2015 13:55

Цитата:

Сообщение от Andry (Сообщение 217019)
Я не могу понять, о чем вы говорите.... Какая ч.1 ст.32 КЗоТ?!
Вот полное содержание ст.32 КЗоТ, где именно вы нашли слова о том, что "...после собрания трудового коллектива, приказ и в действие":

Прошу прощение ч.3 а не ч.1 ст.32 КЗоТ, тем не менее, я написал, что речь идет об изменении режима работы (о приказе не писал).

Как и в изменении режима работ (разъездной характер труда), ПВТР принимаются собранием трудового коллектива, ч.1 ст.142 КЗоТ Украины:

"Трудовий розпорядок на підприємствах, в установах, організаціях визначається правилами внутрішнього трудового розпорядку, які затверджуються трудовими колективами за поданням власника або уповноваженого ним органу і виборного органу первинної профспілкової організації (профспілкового представника) на основі типових правил."

За 2 мес. в этом случае работники не предупреждаются.

Поэтому спросил, как случай с изменениями ПВТР, отличается от разъездного характера труда, когда в обоих случаях, должно быть решение трудового коллектива.

Лично я понимаю так, если бы трудовой коллектив не принял положительное решение, а работодатель в одностороннем порядке решил ввести разъездной характер труда, тогда однозначно предупредить за 2 мес., ч.3 ст.32 КЗоТ.


Часовой пояс GMT +3, время: 11:35.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»