Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Отпуск по беременности и родам (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=11147)

anatol_ua 21.09.2010 12:08

Взаимозачёт(расчёт) - это только потому, что в ФССзТВП НЕТ ДЕНЕГ !!!,
которые он должен был бы вернуть предприятию за ЛН по БиР !
А так, отчисления и начисления идут полным ходом !!!
Во всяком случае мы все получать БОЛЬШЕ не стали - однозначно !!!:lol:

Mardge 21.09.2010 12:14

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування

Стаття 19. Нарахування страхових внесків
1. Страхові внески до солідарної системи нараховуються:
для роботодавця - на суми фактичних витрат на оплату праці (грошового забезпечення) працівників, що включають витрати на виплату основної і додаткової заробітної плати та інших заохочувальних та компенсаційних виплат, у тому числі в натуральній формі, які визначаються згідно з нормативно-правовими актами, прийнятими відповідно до Закону України "Про оплату праці", виплату винагород фізичним особам за виконання робіт (послуг) за угодами цивільно-правового характеру, що підлягають обкладенню податком на доходи фізичних осіб, а також на суми оплати перших п'яти днів тимчасової непрацездатності, яка здійснюється за рахунок коштів роботодавця, та допомоги по тимчасовій непрацездатності;

Помощь по беременности и родам не указана. Похоже, депутаты хотели восполнить пробел в законе, но не смогли. :lol:

hr3 21.09.2010 12:15

Да, и я об этом, а именно о том, что что у соцстраха нет денег.
Толя
по беременности и родам нет отчислений в фонды! Ни налогов на зарплату, ни удержаний из зарплаты сотрудника.

anatol_ua 21.09.2010 12:16

А какие там могут быть отчисления ?
Фонд сам себе отчислит ?:lol:
Оплата же всего ЛН по БиР - за счёт ФССзТВП...

hr3 21.09.2010 12:18

Конечно так и было, но с каких пор этот отпуск не входит в стаж работы для начисления пенсий?

Mardge 21.09.2010 12:26

страховий стаж - період (строк), протягом якого особа підлягала державному соціальному страхуванню, якою або за яку сплачувався збір на обов'язкове державне пенсійне страхування згідно із законодавством, що діяло раніше, та/або підлягає загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню згідно із цим Законом і за який сплачено страхові внески;

hr3 21.09.2010 12:31

Цитата:

Сообщение от Mardge (Сообщение 111028)
страховий стаж - за який сплачено страхові внески;[/b]

Правильно. Соцстрах обязан эти внески сплачувати.

То ли "Горячая линия кадровика" , от которой я сегодня получила рассылку ошиблась, то ли "утку" кто пустил... Уж и не знаю, как реагировать на такое сообщение:dont know:
Или же я что-то пропустила!? :dont know:

Мотя 21.09.2010 12:33

Цитата:

Сообщение от hr3 (Сообщение 111029)
То ли "Горячая линия кадровика" , от которой я сегодня получила рассылку ошиблась,

А ссылку мона?:redface::reverie:
В личку?

anatol_ua 21.09.2010 13:01

Про затвердження Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України
Постанова правління Пенсійного фонду України
від 19 грудня 2003 року N 21-1
Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
16 січня 2004 р. за N 64/8663

2.2. Застраховані особи:
2.2.1. Громадяни України, іноземці (якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України) та особи без громадянства, які працюють на підприємствах, в установах, організаціях, створених відповідно до законодавства України, незалежно від форм власності, виду діяльності та господарювання, у філіях, представництвах, відділеннях та інших відокремлених підрозділах цих підприємств та організацій, в об'єднаннях громадян, у фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності та інших осіб (включаючи юридичних та фізичних осіб - суб'єктів підприємницької діяльності, які обрали особливий спосіб оподаткування - фіксований податок, єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок) на умовах трудового договору (контракту) або працюють на інших умовах, передбачених законодавством, або виконують роботи на зазначених підприємствах, в установах, організаціях чи у фізичних осіб за договорами цивільно-правового характеру.
2.2.2. Члени колективних та орендних підприємств, сільськогосподарських кооперативів та фермерських господарств, у тому числі тих, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок, фіксований сільськогосподарський податок).
2.2.3. Фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, у тому числі ті, які обрали особливий спосіб оподаткування (фіксований податок, єдиний податок).
2.2.4. Члени сімей фізичних осіб, зазначених у підпункті 2.1.3 пункту 2.1 цієї Інструкції, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності.
2.2.5. Особи, які забезпечують себе роботою самостійно, - займаються адвокатською, нотаріальною, творчою та іншою діяльністю, пов'язаною з отриманням доходу безпосередньо від цієї діяльності.
2.2.6. Громадяни України, які працюють у розташованих за межами України дипломатичних представництвах, консульських установах України, філіях, представництвах, інших відокремлених підрозділах підприємств та організацій (у тому числі міжнародних), створених відповідно до законодавства України (якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України).
2.2.7. Громадяни України та особи без громадянства, які працюють в іноземних дипломатичних представництвах та консульських установах іноземних держав, філіях, представництвах, інших відокремлених підрозділах іноземних підприємств та організацій, міжнародних організацій, розташованих на території України (якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України).
2.2.8. Особи, обрані на виборні посади до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об'єднань громадян, профспілок, політичних партій, які отримують заробітну плату (винагороду) за роботу на виборній посаді.
2.2.9. Працівники воєнізованих формувань, гірничорятувальних частин незалежно від підпорядкування, а також особовий склад аварійно-рятувальної служби, створеної відповідно до законодавства на постійній основі.
2.2.10. Особи, які проходять альтернативну (невійськову) службу.
2.2.11. Особи, які проходять професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації з відривом від виробництва за направленням підприємств, установ, організацій (без збереження заробітної плати та з отриманням стипендії відповідно до законодавства).
2.2.12. Особи, які отримують допомогу у зв'язку з тимчасовою непрацездатністю.
2.2.13. Особи, які досягли 16-річного віку та не належать до кола осіб, які підлягають загальнообов'язковому державному пенсійному страхуванню, у тому числі іноземці та особи без громадянства, які постійно проживають або працюють на території України, громадяни України, які постійно проживають або працюють за межами України, якщо інше не встановлено міжнародними договорами, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України, з моменту укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування відповідно до статті 12 Закону.
2.2.14. Особи, які відповідно до законів отримують допомогу по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.
...

Mardge 21.09.2010 13:14

І тут також немає допомоги по вагітності і пологах.


Часовой пояс GMT +3, время: 17:10.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»