Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Материальная ответственность. Гарантии и компенсации (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Материальная помощь (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=5470)

НАТАХА 16.12.2010 00:24

Матеріальна допомога на оздоровлення
 
Підкажіть будь ласка: я працювала держслужбовцем, в липні згідно розпорядження мені надано основну щорічну відпустку та згідно цього ж документу мені повинні були надати матеріальну допомогу на оздоровлення в розмірі середньомісячної ЗП, ця сума була нарахована, проте повністю не виплачена,а показувалась як заборгованість, у вересні - я розрахувалась за згодою сторін, при розрахунку бухгалтер змінусувала суму допомоги до розміру посадового окладу (прийнято розпорядження 1 вересня - про перерахунок допомог вивільненим працівникам, в ньому главбух ссилався на недостатність фонду оплати праці та ст.35 ЗУ "Про державну службу"), проте і в попередньому розпорядженні "Про надання відпустки главбух ссилався на ту ж статтю та постанову КМУ від 9.03.06 №268, та на кошти на оплату праці згідно кошторису на 2010 рік. Скажіть чи правомірно здійснено вперерахунок в сторону зменшення..

Helen_vl 09.08.2011 20:21

Добрый день ! Пришла за советом. Кто сталкивался с выплатой матпомощи на основании Стаття 185. Надання вагітним жінкам і жінкам, які мають дітей віком до чотирнадцяти років, путівок до санаторіїв та будинків відпочинку і матеріальної допомоги?
У нас написали заявление на такую матпомощь две мамочки. Основание указали в заявлении ст. 185 и то что дети идут в 1й класс.
В колдоговре прописана матпомощь на оздоровление к отпуску раз в год в размере должностного оклада, которую они получают!

ШСС 27.03.2012 20:09

У меня вопрос, можно ли выплачивать материальную помощь на оздоровление, если сотрудник берет лишь 5 дней основного отпуска? (бюджетная организация, не госслужба, отпуск - 31 день(24 основной+7 доп.))

Мотя 27.03.2012 20:24

Что прописано у вас в КД по этому вопросу?

ШСС 27.03.2012 22:14

в КД это не прописано. На протяжении 2-х лет моей работы, расчетчики уверждают, что матпомощь положена только в случае, если сотрудник берет 14 дней основного отпуска. Вразумительного ответа на какой источник они опираются не получила( Хочется знать правильно ли это?

Шутюр баад 28.03.2012 08:48

мат. помощь даётся если:
есть деньги
есть желание руководства
всё

ШСС 28.03.2012 17:39

КРУ заставляет возмещать сумму выплаченной матпомощи, в данной ситуации.

Мотя 28.03.2012 17:44

Как выглядит то, чем заставляют? На какие НД ссылаются? Что предписывают?
Так утверждают расчетчики или КРУ?
А в чем, вообще, вопрос?
О требовании КРУ или о пяти днях отпуска и мат.помощи?
Шутюр сказал правильно: если есть возможность и желание, то руководство хочет - даст 10 млн мат помощи, не хочет - не даст..
А в чем, собственно, проблема?
И какая организация? Вы разве нам это все написали?:dont know:
А тут на гадалки....:dw:чтобы гадать: что именно Вам требуется...:reverie:

Наталья Р 28.03.2012 20:50

Госслужащим разъяснили так:
МІНІСТЕРСТВО ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ
Л И С Т19.07.2010 N 671/13-84-10

Цитата:

У випадку поділу щорічної відпустки на частини зазначена допомога виплачується працівникові один раз на рік при наданні будь-якої з частин щорічної відпустки.
http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1152.967.0

и еще вот так:

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ
ЛИСТ

від 02.11.2011 р. N 7183/12-11
Щодо виплати матеріальної допомоги на оздоровлення державним службовцям

Цитата:

Отже, вказана матеріальна допомога у повному обсязі надається до основної безперервної частини щорічної відпустки, яка має становити не менше 14 календарних днів.
http://hrliga.com/docs/02.11.2011_7183_12-11.htm

Мотя 28.03.2012 23:06

Ой, Наташ..анекдот:lol:, та и только, читая эти листы, которые друг с другом спорят...по одному и тому же делу..:?
Ой, прям, как мы тут на форуме!:thumbs up::D;)
Хотя...ШСС это не касается:
Цитата:

Сообщение от ШСС (Сообщение 168913)
не госслужба,



Часовой пояс GMT +3, время: 15:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»