Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Відпустка посадовим особам товариства (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=21649)

nata33 01.07.2019 10:11

Відпустка посадовим особам товариства
 
Працівника (основне РМ - економіст) рішенням загальних зборів обрано на посаду Голови ревізійної комісії акціонерного товариства. Іншого працівника обрано членом наглядової ради.
З ними укладено трудові договори. Одним з пунктів ТД є надання щорічної основної відпустки 24 к.д.
У мене питання. Ці 24 к.д. відповідно до трудового договору мають надаватися понад 24 к.д., які передбачені за основним місцем роботи? Тобто відпустки працівника має становити вже 48 к.д. на рік?
Дякую за відповіді

eloissa 01.07.2019 10:40

Цитата:

Сообщение от nata33 (Сообщение 237649)
Одним з пунктів ТД є надання щорічної основної відпустки 24 к.д.
У мене питання. Ці 24 к.д. відповідно до трудового договору мають надаватися понад 24 к.д., які передбачені за основним місцем роботи? Тобто відпустки працівника має становити вже 48 к.д. на рік?

Якщо це сумісництво, то одна відпустка - основним місцем роботи, друга - за сумісництвом.Треба уточнити, чи є виконання цих обов'язків сумісництвом

Вика_86 01.07.2019 10:56

Працівники, яких обрано є акціонерами вашого товариства?
В нас теж акціонерне товариство, і на ці посади що ви написали (Наглядова рада точно не з числа працівників) ми вибираємо з числа акціонерів, а не працівників.

nata33 01.07.2019 11:55

ТД не прописано чи це сумісництво чи суміщення:reverie:, НР обираємо з числа працівників також.
Працівники продовжують виконувати попередні обов'язки разом із обов'язками членів керівних органів товариства

eloissa 01.07.2019 12:42

Цитата:

Сообщение от nata33 (Сообщение 237653)
ТД не прописано чи це сумісництво чи суміщення:reverie:

Це питання потрібно обов'язково врегулювати. Бо якщо це суміщення, то відповідь на питання про відпустки прямо протилежна)
І мене також цікавить, як працівники можуть бути членами Наглядової ради. Може ці працівники є водночас акціонерами?

nata33 01.07.2019 12:49

так, є акціонерами

eloissa 01.07.2019 13:28

Тоді, я вважаю, що це по суті скоріше суміщення:D Але при чому тут ще один трудовий договір? :dont know: Чи є такі посади в ШР ?

Вика_86 01.07.2019 13:50

Посади Голови Наглядової ради та Член НР є в КП, Глови ревізійної комісії не знайшла, є Член комісії та Голова комісії.

ТД може бути,
Цитата:

3. Порядок роботи членів наглядової ради та виплати їм винагороди визначається цим Законом, статутом товариства, положенням про наглядову раду акціонерного товариства, а також цивільно-правовим чи трудовим договором (контрактом), що укладається з членом наглядової ради. Такий договір або контракт від імені товариства підписується головою виконавчого органу чи іншою уповноваженою загальними зборами особою на умовах, затверджених рішенням загальних зборів. У разі укладення з членом наглядової ради товариства цивільно-правового договору такий договір може бути оплатним або безоплатним.
Я так думаю, якщо в Законі не визначено що робота може бути за основним місцем чи за сумісництвом, я б в самому трудовому договрі так і зазначила - за сумісництвом.
Тоді і відпустка окремо надається.

nata33 01.07.2019 15:13

Але з іншого боку - це виборна посада. Тому чи логічно взагалі ставити питання про сумісництво. Крім того про ТД із сумісником потрібно повідомляти податкову. :?
Чим далі в ліс....:dont know:

eloissa 01.07.2019 15:38

Цитата:

Сообщение от nata33 (Сообщение 237661)
...Крім того про ТД із сумісником потрібно повідомляти податкову. :?
Чим далі в ліс....:dont know:

Отож... законодавець завів нас в саму хащу своїм трудовим договором із членом комісії:D
Моя думка така: якщо в ШР Товариства немає такої посади з відповідним посадовим окладом, то це є суміщення. В такому разі подавати звіт в ДФС не потрібно. До того ж, як Ви вірно наголосили, посада виборна.


Часовой пояс GMT +3, время: 03:28.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA