Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Приказы. Трудовые книжки (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Неправильно заполненная трудовая книжка (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=6548)

Юрій Шепетюк 24.09.2020 09:16

Після мого запису про прийняття на роботу виявилося що немає записів з попереднього підприємства.
Чи варто і чи можна послати працівника на попередню роботу для внесення пропущеного запису?

Andry 24.09.2020 10:49

Послати можна, а от варто це робити, чи ні - це залежить від того, що це за записи. Краще, звичайно, нікого нікуди не посилати і трудову книжку на руки не видавати, тому що немає жодної гарантії, що вона до вас повернеться :dont know:
Але якщо без цього ніяк не можна обійтися, наприклад - не зробили запис про звільнення – то в графі 3 пишете "запис за номером таким то недійсний", завіряєте підписом і печаткою, робите на всяк випадок для себе копію (бо хто його зна, поверне він її, чи ні, може прийдеться дублікат оформлюваати), і віддаєте трудову працівнику на руки (за його заявою на кшалт «Директору підприємства…. Прошу видати мені на руки мою трудову книжку для внесення змін на попередьому місці роботи. Трудову книжку зобов'язуюсь повернути до 30.09.2020 року…») і посилаєте на попереднє місце роботи для того, щоб вони внесли необхідні записи.
А вже після того, як він її вам поверне, знову внесете свій запис про прийом.

Sanara 11.10.2021 10:59

Доброго дня! Якщо виправляю запис на тутильному вкладиша, то все одно запис робиться на внутрішньому боці ТК?

eloissa 11.10.2021 11:01

Що саме виправляєте? Книжка нова чи стара?

Sanara 11.10.2021 11:04

Виправляю ім’я, на нашому підприємстві його невірно внесли. Книжка стара.

eloissa 11.10.2021 11:14

Внесли невірно, але це було давно - чи я зрозуміла Вас?
Взагалі-то, виправлення помилок на титульному листі не припустимі. Тільки зміна ім'я, прізвища тощо. Якщо не дуже стара книжка, і записи тільки по Вашому підприємству, то краще переписати на дублікат.
Але Пенсійний фонд в старих книжках приймає такі виправлення. Коли в книжці багато записів, дублікат зробити вже дуже складно... навіть самі в ПФУ знаходять помилки і просять внести зміни на титульному аркуші із записом на обкладинці, з печаткою того підприємства, на якому зараз працює фізична особа

Sanara 11.10.2021 11:26

1. Так, було давно.
2. Є записи інших, не можу переписати.
3. Вона ніде зараз не працює.
Тобто я можу закреслити, виправити та зробити запис (ім’я виправлено з "" на "" , згідно паспорту ...) ?

Я так зрозуміла, що в ПФУ запропонували такий вихід.

eloissa 11.10.2021 12:23

Так, це ПФУ таке рекомендує зробити, обов'язково з написом на обкладинці, підписом і печаткою. Но це зараз проходить. А як воно обернеться в подальшому:dont know:

Sanara 04.11.2021 13:53

Добрый день! Нужен совет. Глупый вопрос, наверно))) В ТК необходимо исправить год рождения, мне зачеркивать только год или полностью всю запись- 01.09.1900?

Inka 04.11.2021 14:29

Внесение исправлений в записи на титульной странице трудовой книжки не предусмотрено Инструкцией. Бланк трудовой книжки с неправильно заполненной титульной страницей считается испорченным.

Цитата:

6.1.
(…)
У разі невірного первинного заповнення трудової книжки або вкладиша до неї, а також псування їх бланків внаслідок недбалого зберігання вартість зіпсованих бланків сплачується підприємством.
Цитата:

7.2.
(…)
На зіпсовані під час заповнення бланки трудових книжок і вкладишів до них складається акт за формою, затвердженою наказом Міністату України від 27 жовтня 1995 р. N 277.


Часовой пояс GMT +3, время: 18:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA