Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Больничный во время отпуска (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=7127)

natkcas 27.08.2010 13:02

Дякую за відповідь так таку нагоду ми пропустили, але впринципі заяву на звільнення працівник не відкликав письмово. Будемо рахувати з 21.06.10р. строк для звільнення, а як бути з невідбутою частиною відпустки 10 кален.днів? І ще якщо працівник вийде з лікарняного на роботу чи можемо ми звільнити за попередньою заявою і наказом на звільнення?

Mardge 27.08.2010 13:06

Не можете.
Цитата:

Якщо працівник після закінчення строку попередження про звільнення не залишив роботи і не вимагає розірвання трудового договору, власник або уповноважений ним орган не вправі звільнити його за поданою раніше заявою


natkcas 27.08.2010 16:26

Зрозуміло варіантів для звільнення немає прогавили можливість тепер будемо рахувати строк, але думаю це нічого не дасть, бо працівник може вийти на декілька днів, а потім знов на лікарняний.:cry:

anatol_ua 27.08.2010 16:41

Слідкуйте за тим, щоб за новими ЛН (а не подовженими)
перші п'ять днів були оплачені за рахунок компаніїї (а не ФССзТВП)...

natkcas 30.08.2010 12:42

Дякую за допомогу

natkcas 31.08.2010 10:26

Перепитаю краще ще раз, якщо лікарняний розпочався з 21.06.10, то відраховуєм 4 місяці до 21.10.10 згідно ст.40 п.5 КЗпП нез'явлення на роботу протягом більш як 4-х місяців підряд, отже потрібно не рівно 4 місяці, а ще декілька днів до цього строку як я розумію? І що робити з невідбутою частиною відпустки 10 кален.днів

anatol_ua 31.08.2010 10:30

1. Бажано (хоча б на один день більше :reverie:)
2. Компенсація підлягає обов'язковій виплаті !

Иженер 21.04.2011 09:10

Больничный во время отпуска. Перенос на неопределенный срок
 
Доброго времени суток.
аналогичная тема была найдена мной в архивах данного форума, однако конкретной информации "с моими нюансами" я не нашел, посему решил создать тему повторно.

Суть:

Получил очередной оплачиваемый отпуск на 10 календарных дней. Сильно заболел. Оформил больничный на 9 календарных дней. Вышел из отпуска практически здоровым. На работе большая нагрузка, поэтому начальник на продление отпуска не согласен. Более того, о дате на которую переносятся отпуск также ни слова. Я готов работать, но хотелось бы, чтобы дни отпуска не канули в лету, может через пару лет компенсацию дадут или отгуляю...

Вопрос:

Как должен правильно поступить кадровик, в данном случае?
Каким образом, я как работник, могу убедиться, что все оформлено правильно и мои отпускные, ставшие больничными, дни будут доступны мне для отгула?

Befis 21.04.2011 09:34

Цитата:

Сообщение от Иженер (Сообщение 139829)
Получил очередной оплачиваемый отпуск на 10 календарных дней. Сильно заболел. Оформил больничный на 9 календарных дней.
Как должен правильно поступить кадровик, в данном случае?
Каким образом, я как работник, могу убедиться, что все оформлено правильно и мои отпускные, ставшие больничными, дни будут доступны мне для отгула?

Ваш кадровик должен поступить согласно букве закона, а именно, КЗоТУ
Цитата:

Статья 80. Перенесение ежегодного отпуска

Ежегодный отпуск должен быть перенесен на другой период или продлен в случае:
1) временной нетрудоспособности работника, засвидетельствованной в установленном порядке;
Так что, пишите заявление о переносе Вашего отпуска на другой срок и регулируйте сроки отпуска с Вашим непосредственным начальником. Удачи;)
ЗЫ.:reverie: а поиском Вы пользовались, мы это обсуждали уже...

kvin 21.04.2011 10:27

спочатку обговоріть з керівництвом хотяби приблизну дату відпустки (потім завжди зможете її перенести)...кадровик зробить наказ і внесе зміни в графік відпусток, тут ви і зможете переконатися під підпис, що ваша відпустка "не канула в лету"
а ось компенсацію отримаєте лише при звільненні
і памьятайте, ща забороняється ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд


Часовой пояс GMT +3, время: 11:02.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA