Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Бажання самого працівника в пониженні посади (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=12937)

vasilieva 29.03.2011 12:46

Бажання самого працівника в пониженні посади
 
Добрий день,
Скажіть будь ласка, працівник просить щоб його перевели за власним бажання з посади головного механіка на посаду оператора цеха. Сам працівник не аргументує підстави до таких дій, - я розумію, що це зміна істотних умов праці, яка має попередження за два місяці з боку роботодавця, а як до того, що працівник сам проситься на пониження посади, більш того керівництво йому не відмовляє. (???). Шукала пости на схожу тему, відповіді не знайшла.
Дякую.

chsm07@mail.ru 29.03.2011 12:53

Якщо працівник має відповідну кваліфікацію для виконання цієї роботи тоді -заява працівника "прошу перевести..." наказ про переведення , знайомимо з ним працівника, робимо запис в ТК, вносимо зміни до особової картки.

Mardge 29.03.2011 12:54

Це не зміна істотних умов праці, а переведення на іншу роботу.
Жодних проблем, якщо працівник написав заяву.
Протягом двох тижнів зберігається попередня з/п.


Цитата:

Стаття 114. Збереження заробітної плати при переведенні на іншу постійну нижчеоплачувану роботу і переміщенні
При переведенні працівника на іншу постійну нижчеоплачувану роботу за працівником зберігається його попередній середній заробіток протягом двох тижнів з дня переведення.


vasilieva 29.03.2011 13:17

Дякую, тобто, я в наказі пишу за його згодою, з посиланням на Ст. 114. "зі збереженням середнього заробітка протягом двох тижнів з дати переведення"
Щиро дякую Вам Mardge і chsm07@mail.ru :thumbs up:!!!!

Mardge 29.03.2011 13:22

Так, за його згодою, підстава - заява, а вкажете в наказі про збереження заробітку чи ні - не так важливо, адже про це написано в КЗпП.

vasilieva 29.03.2011 13:29

так, але наказ далі йде в бухгалтерію, а, в мене є великі сумніви, що вони знають КЗпП, і зроблять все належним чином, тому я краще все напишу в наказі

chsm07@mail.ru 29.03.2011 14:15

Цитата:

Сообщение от vasilieva (Сообщение 137961)
так, але наказ далі йде в бухгалтерію, а, в мене є великі сумніви, що вони знають КЗпП, і зроблять все належним чином, тому я краще все напишу в наказі

Це в випадку якщо з.пл. там дійсно нижча.

vasilieva 29.03.2011 14:22

Цитата:

Сообщение от chsm07@mail.ru (Сообщение 137965)
Це в випадку якщо з.пл. там дійсно нижча.

так воно і є,-нища, річ іде,- з посади головного механіка на посаду оператора цеху,

alexey_s1976 01.04.2011 12:17

Знаю, что буду заклеймен позором, но мы в повседневной работе не особо придерживаемся этого правила, проблем пока не было.

Олеся С. 01.04.2011 13:20

Цитата:

Сообщение от alexey_s1976 (Сообщение 138167)
Знаю, что буду заклеймен позором, но мы в повседневной работе не особо придерживаемся этого правила, проблем пока не было.

позор в том, что вы или придерживаетесь или нет, т.е. избирательность применения этого правила по принципу каких-то личностных предпочтений (симпатий) к тому или иному сотруднику..... вот что плоха.


Часовой пояс GMT +3, время: 20:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA