Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Отпуск, присоединенный к отпуску по беременности и родам (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=11988)

anna_m 07.12.2010 12:07

Отпуск, присоединенный к отпуску по беременности и родам
 
Уважаемые коллеги, прошу разъяснить п. 3 ст.78 КЗоТ.

Там написано, что если в период ежегодного отпуска наступает отпуск по беременности и родам, то он прерывается и может быть присоединен по желанию женщины к отпуску по беременности и родам.

1. Имеется ввиду, что, например, после окончания отпуска по беременности и родам, можно оформить прерванный ежегодный отпуск?

2. А в случае, если этот не прерванный отпуск, а полный ежегодный отпуск, можно его оформить после отпуска по б. и р.?

3. Или как?


anna_m
________________
Я не волшебник, я только учусь :)

Mardge 07.12.2010 12:18

Где в ст.78 пункт 3? :roll:

Стаття 78. Невключення днів тимчасової непрацездатності до щорічних відпусток
Дні тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку, а також відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, до щорічних відпусток не включаються.

См. также ст.180:

Стаття 180. Приєднання щорічної відпустки до відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами
У разі надання жінкам відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами власник або уповноважений ним орган зобов'язаний за заявою жінки приєднати до неї щорічні основну і додаткову відпустки незалежно від тривалості її роботи на даному підприємстві, в установі, організації в поточному робочому році.


И ЗУ "Об отпусках":

Стаття 10. Порядок надання щорічних відпусток
...

Щорічні відпустки за бажанням працівника в зручний для нього час надаються:
1) особам віком до вісімнадцяти років;
2) інвалідам;
3) жінкам перед відпусткою у зв'язку з вагітністю та пологами або після неї;

Стаття 11. Перенесення щорічної відпустки
Щорічна відпустка на вимогу працівника повинна бути перенесена на інший період у разі:
1) порушення власником або уповноваженим ним органом терміну письмового повідомлення працівника про час надання відпустки (частина десята статті 10 цього Закону);
(пункт 1 частини першої статті 11 із змінами, внесеними
згідно із Законом України від 02.11.2000 р. N 2073-III)
2) несвоєчасної виплати власником або уповноваженим ним органом заробітної плати працівнику за час щорічної відпустки (частина перша статті 21 цього Закону).
Щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена в разі:
1) тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку;
2) виконання працівником державних або громадських обов'язків, якщо згідно з законодавством він підлягає звільненню на цей час від основної роботи із збереженням заробітної плати;
3) настання строку відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами;

anna_m 07.12.2010 12:23

Извините!!! Спасибо всем, кто хотел бы помочь.
Нужный мне ответ я нашла в Законе об отпусках:

"За бажанням працівника ... до відпустки у звязку з вагітністю та пологами, або після неї"

:love:



anna_m
_______________________
Я не волшебник, я только учусть :)

Mardge 07.12.2010 12:31

Цитата:

Сообщение от anna_m (Сообщение 122477)
Нужный мне ответ я нашла в Законе об отпусках

:good:

anna_m 07.12.2010 12:47

"Где в ст.78 пункт 3? "

Mardge, прошу прощения, я Комментарий к КЗоТу назвала КЗоТом, а в Комментарии эта информация идет под п.3. Самого КЗоТа не имею.

Спасибо большое за полный ответ, я его распечата, подшила себе и отдала молодому специалисту-бухгалтеру.

anna_m
___________________________
Я не волшебник, я только учусь :)

anatol_ua 07.12.2010 12:56

Тихо радуюсь...


Часовой пояс GMT +3, время: 10:47.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA