Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Кадровая безопасность компании (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Звіти по вакансіях в ЦЗ стають обов'язковими, якщо не хочете мати справу з міліцією.. (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=7948)

hr_galina 13.10.2009 16:49

Звіти по вакансіях в ЦЗ стають обов'язковими, якщо не хочете мати справу з міліцією..
 
Так мені сказали в ЦЗ.
Відповідне розпорядження ще не вийшло, але списки роботодавців у яких не збігається кількість вакансій і кількість прийнятих вже заносять в чорні списки, які найближчим часом передадуть в міліцію... :(
Звинуватять у приховуванні вакансій, як би це смішно не звучало...

Чесно кажучи звіти по вакансіях ми не подавали ніколи. Коли працівник звільнявся - штатну одиницю виводили датою звільнення, коли приймався - вводили датою прийняття.

І що ж тепер? Подавати? Чи існує інший вихід?

P/S. Наші вакансії вузькоспеціалізовані. Вакансії не подавали в ЦЗ, щоб уникнути напливу невідповідних кандидатів.

Мотя 13.10.2009 16:58

А милиция тут при чем?:reverie:

katsol 13.10.2009 16:58

Договаривайтесь со специалистами в ЦЗ, подавайте вакансию за день до того, как будете принимать сотрудника и ставьте пометку (карандашом), что вакансия занята. В графе про требования ставьте те, что у сотрудника, которого будете принимать (опыт три года, образование такое-то, проживание там-то). Ещё можно подавать вакансию 9-о, а 10-го уже отчёт о принятых (соответственно 19/20 и 30/31).

hr_galina 13.10.2009 17:00

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 75569)
А милиция тут при чем?:reverie:

Не знаю так сказали в ЦЗ dont know хоча й сама не розумію...

katsol , якщо подавати звіт по вакансії 9-го, то і працівник повинен бути прийнятий не раніше 9 і т.д

Anna_Tyutyunnik 13.10.2009 17:46

Ситуация, конечно, - мрак полный............
Скажите, hr_galina, а на какой документ ссылается ЦЗ дав Вам такую информацию?
У меня, честно говоря, в голове не вяжется то что я тут прочитала ...
Согласна с Мотей - причем тут милиция?

lyubchic 14.10.2009 08:44

Правильно говорить Кatsol, домовлятись із ЦЗ потрібно, з конкретним інспектором, щоб взаємовигідно: і вашим, і нашим. Ми давно зі своїм ЦЗ так співпрацюємо, ми їм вакансію+працевлаштовану людину: і нам добре, і у ЦЗ показники непогані. Можливо, у вашому регіоні критична ситуація із вакансіями, тому і вирішили вживати крайніх засобів впливу... Важко сказати. Але ясно одне - шукайте спільну мову із ЦЗ, і все буде добре, бо воно, як кажуть, земля кругла...

Татьяна К. 14.10.2009 09:06

Для того, щоб органи дізнання починали провадження по певній справі, повинен бути, як мінімум, склад злочину, який підпадає під певну статтю одного з кодексів України. :nea:Хтось може назвати статтю, в якій йдеться "про приховування вакансій"?:redface: Чергові "страшилки" ЦЗ!:bow:

Мотя 14.10.2009 09:31

Вот и я о том же: при чем тут милиция?
Дело в том, что так ведь не далек тот день, когда за подобные угрозы со стороны ЦЗ можно ведь и иск предъявить за неправомерные действия....

hr_galina 14.10.2009 10:34

Намагалася з'ясувати, що за документ. Але кажуть в розробці.
Можливо і страшилки... а якщо ні?
Звіти по вакансіях і звіти про прийнятих в один день наша інспектор приймати відмовилася...
Може домовлюся що звіт по вакансії буду подавати за день до прийняття нового працівника.

Anna_Tyutyunnik 14.10.2009 10:49

Цитата:

Сообщение от hr_galina (Сообщение 75632)
Намагалася з'ясувати, що за документ. Але кажуть в розробці.
Можливо і страшилки... а якщо ні?
Звіти по вакансіях і звіти про прийнятих в один день наша інспектор приймати відмовилася...
Може домовлюся що звіт по вакансії буду подавати за день до прийняття нового працівника.

Я думаю, що всеж - страшилки (про міліцію)!
А стосовно звіту, то можна так зробити - подаєте звіт про вакансію в день коли фактично підібраний спеціаліст вже вийшов на роботу (або за декілька днів до цтого, фактично коли ви вже впевнені, що вакансія закрита), а в наступному звіті про прийнятих - подаєте, що вакансія закрита. Якось так можно спробувати. І не потрібно ні з ким домовлятись. І юридично до Вас, я думаю, причепитися буде немає за що!
Доречі ... тоді ... з спеціалістами, які будуть приходити до Вас по направленню ЦЗ - розмова буде зводитись до того, що вакансія вже закрита ... все.


Часовой пояс GMT +3, время: 12:45.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA