Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Прием на работу. Испытательный срок (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=64)
-   -   Документы при оформлении на работу (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=512)

Мотя 28.04.2009 20:42

Цитата:

Сообщение от Lia (Сообщение 61351)
У меня вопрос: до какого возраста при приеме на работу требуется военный билет?


Для всех в/о, уволенных в запас, а возраст в/о :


"Статья 28 Закона Украины "О воинской обязанности и военной службе":

1. Запас военнообязанных делится на два разряда, которые устанавливаются в зависимости от возраста военнообязанных.

2. Военнообязанные, которые находятся в запасе в воинских званиях рядового, сержантского и старшинского состава, делятся на разряды по возрасту:

1) первый разряд - до 35 лет;

2) второй разряд:

рядовой состав - до 40 лет;

сержантский и старшинский склад:

сержанты и старшины - до 45 лет;

прапорщики и мичманы - до 50 лет.

3. Лица офицерского состава, которые находятся в запасе, делятся на разряды по возрасту:

1) первый разряд:

младший офицерский состав - до 45 лет;

старший офицерский состав:

майор (капитан 3 рангу), подполковник (капитан 2 рангу) – до 50 лет;

полковник (капитан 1 рангу) - до 55 лет;

высший офицерский состав - до 60 лет;

2) второй разряд:

младший офицерский состав - до 50 лет;

старший офицерский состав:

майор (капитан 3 рангу), подполковник (капитан 2 рангу) – до 55 лет;

полковник (капитан 1 рангу) - до 60 лет;

высший офицерский состав - до 65 лет.

4. Граничный возраст нахождения в запасе второго разряда является граничным возрастом нахождения в запасе и в войсковом резерве.

5. Военнообязанные-женщины независимо от присвоенных им званий заносятся в запас второго разряда. Граничный возраст нахождения их в запасе устанавливается: для лиц офицерского состава – 50 лет, для остальных военнообязанных-женщин – 40 лет."


Но, все-равно, Вам нужен будет в/б для оформления пенсии работнику.
Значит, все равно, даже, если человек не в/о уже по возрасту, то, по логике, надо иметь копию его в/б. А оригинал в/б работник потом сам Вам приносит, когда Вы будете оформлять ему пенсию.

Я еще требую и приписное свидетельство, если работник - призывник. Т.к. у нас строго ведется воинский учет. И каждый месяц я отчитываюсь в военкомат о принятых и уволенных в/о и призывников. Ведется ежегодный график сверки личной карточки с В\б, поверяют из военкомата проверяющие все журналы учета В\О и призывиков, там ставят свою подпись и дату проверок, ну, и всякая остальная ерунда по воинскому учету...

Олена Олек 18.01.2010 15:48

Подскажите, пожалуйста, а для совместителей в П-2 обязательно указывать все эти группы и категории учета, военные специальности и тд, ведь их учет ведется по основному месту работы.
Спасибо.

Iren@ 18.01.2010 15:56

Думаю - не обов"язково. :reverie:

vika2006 05.04.2011 10:30

Все же, коллеги подскажите пожалуйста, какие последствия приема на работу сотрудника без военного билета или приписного?

magnum 05.04.2011 10:59

III. Організація та порядок ведення військового обліку військовозобов'язаних і призовників на підприємствах, в установах, організаціях і навчальних закладах

3.1. Згідно з частиною четвертою статті 34 Закону України "Про військовий обов'язок і військову службу" керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності здійснюють персональний облік військовозобов'язаних та призовників за місцем їх роботи або навчання.
3.2. Персональний облік військовозобов'язаних та призовників на підприємствах, в установах, організаціях здійснюється за типовою формою первинного обліку N П-2 "Особова картка працівника" …..
3.4. З питань персонального обліку військовозобов'язаних та призовників на керівників підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування і форм власності покладається виконання таких заходів:
перевірка у громадян під час прийняття на роботу (навчання) наявності військово-облікових документів (у військовозобов'язаних - військових квитків або тимчасових посвідчень (замість військових квитків), а у призовників - посвідчень про приписку до призовних дільниць). Приймання на роботу (навчання) військовозобов'язаних та призовників здійснюється тільки після взяття їх на військовий облік у військових комісаріатах, а також у разі перебування на військовому обліку у Службі безпеки України;
повідомлення в семиденний термін у військові комісаріати про всіх військовозобов'язаних та призовників, прийнятих на роботу (навчання) чи звільнених з роботи (відрахованих з навчального закладу);
оповіщення на вимогу військових комісаріатів військовозобов'язаних та призовників про їх виклик до військового комісаріату і забезпечення їх своєчасного прибуття за цим викликом;
забезпечення повноти, достовірності та якості обліку всіх військовозобов'язаних і призовників підприємств, установ, організацій і навчальних закладів за вимогами, встановленими цією Інструкцією та іншими документами первинного обліку відповідно до чинного законодавства;
підтримання постійної взаємодії з відповідними військовими комісаріатами з питань строків та способів звірки даних особових карток, списків військовозобов'язаних, списків призовників з обліковими даними військових комісаріатів, внесення відповідних змін до них та з питань оповіщення військовозобов'язаних та призовників;
організація періодичної звірки особових карток, списків військовозобов'язаних, списків призовників із записами у військових квитках та посвідченнях про приписку до призовних дільниць. Не рідше одного разу на рік проведення звірки особових карток працівників з обліковими даними військових комісаріатів;
внесення в п'ятиденний термін до особових карток працівників змін, які стосуються сімейного стану, місця проживання, освіти, місця роботи і посади військовозобов'язаних та призовників. Про всі зміни до 5 числа щомісяця повідомляються військові комісаріати донесенням про зміну облікових даних;
приймання під розписку від військовозобов'язаних і призовників їх військово-облікових документів для подання у військові комісаріати, звіряння з особовими картками, списками військовозобов'язаних та списками призовників;
своєчасне оформлення бронювання військовозобов'язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та на воєнний час;
складання і не пізніше 1 грудня поточного року подавання до військових комісаріатів списків громадян, які підлягають приписці до призовних дільниць;
здійснення постійного контролю за виконанням заходів допризовної підготовки, приписки до призовних дільниць, дотриманням правил військового обліку, проведенням роз'яснювальної роботи серед громадян України про виконання обов'язків щодо військового обліку. Повідомлення про військовозобов'язаних та призовників, які порушили вимоги законодавства про військовий обов'язок і військову службу, надсилаються у військові комісаріати для притягнення винних до відповідальності згідно з законом;
ведення журналу перевірок стану обліку військовозобов'язаних і призовників.
(Приказ|Инструкция, Минобороны, от 15.12.2010, № 660 "Об утверждении Инструкции по организации ведения военного учета военнообязанных и призывников в органах местного самоуправления, на предприятиях, в учреждениях, организациях и учебных заведениях")

magnum 05.04.2011 11:00

Відповідальність за порушення порядку військового обліку

Керівники, інші посадові особи підприємств та громадяни України, винні у порушенні порядку військового обліку, приписки до призовних дільниць, призову на строкову військову службу, проходження зборів, мобілізаційної підготовки та мобілізаційної готовності, прибуття за викликом до військкомату, а також у вчиненні інших порушень законодавства про військовий обов'язок і військову службу, несуть відповідальність згідно із законом (ст. 42 Закону № 2232).
Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 17 до 51 грн.) у разі:
• неподання щорічно в строки, встановлені Міністерством оборони України, до відповідних військкоматів списків працівників, які підлягають приписці до призовних дільниць (ст. 2112);
• прийняття на роботу військовозобов'язаних і призовників, які не перебувають на військовому обліку за місцем проживання (ст. 2113);
• незабезпечення на вимогу військкоматів сповіщення військовозобов'язаних і призовників про їх виклик у військові комісаріати або перешкоди їх своєчасній явці на збірні пункти чи призовні дільниці (ст. 2114).
Повторне протягом року вчинення зазначених порушень (ст. 2112–4 КУАП), за які особу вже було піддано адміністративному стягненню, тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 51 до 119 грн.).

vika2006 05.04.2011 13:42

Сумма от 17 до 51 грн радует... Или все же мы должны ориентироваться на минимальную заработную плату?

Мотя 05.04.2011 14:13

Цитата:

Сообщение от vika2006 (Сообщение 138471)
Сумма от 17 до 51 грн радует... Или все же мы должны ориентироваться на минимальную заработную плату?

:reverie:
http://zakon1.rada.gov.ua/cgi-bin/la...1&nreg=2755-17
Цитата:

5. Якщо норми інших законів містять посилання на
неоподатковуваний мінімум доходів громадян, то для цілей їх
застосування використовується сума в розмірі 17 гривень, крім норм
адміністративного та кримінального законодавства в частині
кваліфікації злочинів або правопорушень, для яких сума
неоподатковуваного мінімуму встановлюється на рівні податкової
соціальної пільги, визначеної підпунктом 169.1.1 пункту 169.1
статті 169 розділу IV цього Кодексу для відповідного року. .
Цитата:

169.1.1. у розмірі, що дорівнює 100 відсоткам розміру
прожиткового мінімуму для працездатної особи (у розрахунку на
місяць), встановленому законом на 1 січня звітного податкового
року, - для будь-якого платника податку;

http://hrliga.com/index.php?module=n...op=view&id=520
Цитата:

Стаття 22. Установити на 2011 рік мінімальну заробітну плату: у місячному розмірі: з 1 січня - 941 гривня, з 1 квітня - 960 гривень, з 1 жовтня - 985 гривень, з 1 грудня - 1004 гривні;
у погодинному розмірі: з 1 січня - 5,66 гривні, з 1 квітня - 5,77 гривні, з 1 жовтня - 5,92 гривні, з 1 грудня - 6,04 гривні.

Поэтому не путайте необлагаемый минимум доходов граждан с минимальной заработной платой....

magnum 05.04.2011 16:08

Цитата:

Сообщение от vika2006 (Сообщение 138471)
Сумма от 17 до 51 грн радует...

Наверное, все-таки, проще привести в соответствие с законодательством, чем каждый раз оплачивать штрафы:dont know:

vika2006 07.04.2011 18:38

И я готова принимать по правилам, но что делать с молодыми людьми, которые как работники меня бы устроили полностью, но у них отсутствуют документы о воинском учете напрочь. В других организациях они работали без них, а в военкомат сейчас люди призывного возраста не стремятся попасть никак.


Часовой пояс GMT +3, время: 12:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»