Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Включается ли в стаж для установ. надбавки за выслугу лет внеш. совм. на 0,5ст. врачу (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=10672)

ukrndi 09.06.2010 10:48

Включается ли в стаж для установ. надбавки за выслугу лет внеш. совм. на 0,5ст. врачу
 
Помогите, пожалуйста, советом!
Включается ли в стаж для установления надбавки за выслугу лет внешнее совместительство на 0,5 ставки врачу, которая предъявляет справку следующего содержания:
Цитата:

СПРАВКА
Выдана …….. в том, что она работала во 2-ом тубдиспансере по совместительству врачом-паталогоанатомом с 01.09.1968г. (приказ №… от 02.09.68г. гл. врач …..) по 18.12.2000г. (приказ №… от 25.12.2000г. гл. врач - …….) на 0,5 ставки.
Справка выдана для предъявления в Жовтневый райотдел социального обеспечения г.Кривого Рога.

Главный врач гортубдиспансера №2 …………..
Инспектор ОК ………………

Справка выдана 03.11.2003г. Записи в трудовой книжке о данном совместительстве нет.

Татьяна К. 09.06.2010 11:13

1. Сумісники мають однакові права і обов"язки, що й працівники, котрі працюють на основному місці роботи.
2. Запис в ТК про суміщення вноситься за бажанням працівника (її може і не бути).
3. Дана довідка є підставою для врахування стажу за вислугу років.

anna_m 10.06.2010 11:36

Пожалуйста, подскажите, где можно прочитать про вылугу лет, надбавки, чем это регулируется и т.д. Или, может, просто расскажите. :reverie:
У нас как-то тихо на эту тему со стороны администрации, а я не знаю как должно быть с выслугой лет.

Татьяна К. 10.06.2010 12:52

- ЗУ "Про пенсійне забезпечення";
- ЗУ "Про державну службу";
- ЗУ "Про прокуратуру";
- Постанова КМУ від 17.07.92 р. №393.........

Mardge 10.06.2010 14:20

ukrndi, з Вашого питання є Роз"яснення МОЗ України від 25.02.2010 щодо застосування постанови КМУ від 29.12.2009 №1418 "Про затвердження Порядку виплати надбавки за вислугу років лікарям і фахівцям з базовою та неповною вищою освітою державних та комунальних закладів охорони здоров'я":

Запитання: Чи ураховується стаж роботи на посадах медичних працівників при роботі за сумісництвом для встановлення надбавки за вислугу років, якщо за основним місцем роботи вони її не отримують?
Відповідь: Згідно з пунктом 7 Порядку надбавка за вислугу років нараховується як за основним місцем роботи, так і за сумісництвом, тому зарахування стажу роботи для визначення розміру цієї надбавки здійснюється за усіма місцями роботи працівника в державних та комунальних закладах охорони здоров'я.

ukrndi 10.06.2010 14:49

Спасибо! Пробовала поискать "Роз'яснення МОЗ від 25.02.2010р....", на которое Вы ссылаетесь:read:, но почему-то не могу нигде найти :dont know:. Если это возможно напишите ссылку, пожалуйста.

Mardge 10.06.2010 14:56

http://zakon.nau.ua/doc/?uid=1039.9892.0

Я користуюся Лігою, там його можна знайти за датою та видавником (Міністерство охорони здоров"я).


Часовой пояс GMT +3, время: 23:32.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2019 © «МЕДИА-ПРО» 2019 © «HR-Лига»