Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Кадровая документация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Личное дело сотрудника (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=2445)

Liyatat 13.02.2008 11:11

Личное дело сотрудника
 
Облікові документи заповнюються так:

особова картка за типовою формою П-2 — на всіх працівників підприємств, установ, організацій незалежно від строку та виду трудового договору (крім працівників, котрі підпадають під дію Закону України «Про державну службу» від 16 грудня 1993 р. № 3723-XII);
особова картка за типовою формою П-2 ДС — на працівників органів, установ, організацій, на яких поширюється Закон України «Про державну службу»;
особова справа — на керівників, спеціалістів і матеріально відповідальних осіб підприємств, установ, організацій.

Кого относить к специалистам???

chsm07@mail.ru 13.02.2008 12:06

Цитата:

особова справа — на керівників, спеціалістів і матеріально відповідальних осіб підприємств, установ, організацій
пропущены- ИТР

Iren@ 13.02.2008 14:37

Liyatat, почитайте, будь-ласка Класифікатор професій (вступ)
і наказ Мінпраці і соц.політики від 29.12.2004 N 336 "Про затвердження Випуску 1 "Професії працівників, що є загальними для всіх видів економічної діяльності" Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників".

Liyatat 13.02.2008 18:48

Цитата:

Сообщение от chsm07@mail.ru
пропущены- ИТР

Получается, что Личные дела, включающие "Особовий листок з обліку кадрів", заводятся на ВСЕХ сотрудников, кроме рабочих профессий?

chsm07@mail.ru 13.02.2008 18:56

Получаеться что так , и на мат.отв.лиц, а это могут быть и рабочие, которые обслуживают материальные ценности.

Liyatat 15.02.2008 18:12

Даа, работы много тогда, если всем сотрудникам раздать эти Листы кадрового учета.
Но Вы, кажется говорили, что достаточно Личной карточки, копий паспорта, идент. номера, диплома, заявления и приказа о приеме в личном деле. Какая-то нестыковка?.. :dont know:

chsm07@mail.ru 15.02.2008 18:45

У вас что, все рабочие попадают под условия которые регламентированы этой статьей?
Стаття 1351. Письмові договори про повну матеріальну відповідальність
Письмові договори про повну матеріальну відповідальність може бути укладено підприємством, установою, організацією з працівниками (що досягли вісімнадцятирічного віку), які займають посади або виконують роботи, безпосередньо зв'язані із зберіганням, обробкою, продажем (відпуском), перевезенням або застосуванням у процесі виробництва переданих їм цінностей. Перелік таких посад і робіт, а також типовий договір про повну індивідуальну матеріальну відповідальність затверджуються в порядку, який визначається Кабінетом Міністрів України.

Liyatat 18.02.2008 11:06

Нет, с материальной ответственностью немного.
Но специалисты, ИТР и менеджеры - все остальные. А таковых не меньше 200 человек.

alesiakrin 24.04.2008 11:31

Фото в личном деле
 
Уважаемые коллеги, у Вас в личных делах есть фотографии, и, обязательно ли это? :?

Лена 24.04.2008 11:44

В личном листке по учету кадров есть место для фотографии, соответственно она должна там быть.


Часовой пояс GMT +3, время: 08:09.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»