Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Дополнительный отпуск за особые условия труда (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=17989)

DANA13 13.06.2017 10:04

Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 228838)
також цей працівник працює за «внутрішнім» сумісництвом в цьому ж закладі на 0,25 посади сімейної медсестри, скільки днів буде відпустка на посаді за сумісництвом?

Не маю відомостей щодо кількості днів відпустки для сімейної медсестри, але в цьому випадку щорічна відпустка надається тривалістю, передбаченою для посади, за якою працівник працює за сумісництвом (одночасно з відпусткою за основним місцем роботи)

Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 228838)
2. Чи входить до стажу роботу, який дає право на відпуску за безперервний стаж роботи, перебування у відпустці по догляду за дитиною до 3-х років?

У нас в Колективному договорі є окреме Положення про безперервний стаж, яким і це питання врегульоване (входить), але перевірьте що у Ваших документах зазначено

Каренина 13.06.2017 10:37

По першому питанню я так зрозуміла що за сумісництвом теж 34 дні?
2.В колективний договір внесено це згідно ж законодавства?...

DANA13 13.06.2017 10:52

Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 228841)
По першому питанню я так зрозуміла що за сумісництвом теж 34 дні?

Так, в підтвердження - останній абз. ст. 56 КЗпПУ

Цитата:

Сообщение от Каренина (Сообщение 228841)
2.В колективний договір внесено це згідно ж законодавства?...

На підставі Галузевої угоди

Iren@ 14.06.2017 10:47

додаткова відпустка за особливий характер праці медсестрі не надається, якщо працівник працює менше половини тривалості робочого часу, встановленого для посади (на 0,25 ставки).

Каренина 14.06.2017 15:49

виходить за сумісництвом має бути 27 днів?

Мотя 15.06.2017 02:32

Цитата:

Сообщение от DANA13 (Сообщение 228840)
працівник працює за сумісництвом (одночасно з відпусткою за основним місцем роботи)

Дорогая DANA13!
А где почитать о том, что отпуск для совместителей предоставляется одновременно с отпуском по основному месту работы?:read:
Я такого не нашла.:redface:
Этот случай:
Цитата:

Стаття 10. Порядок надання щорічних відпусток

....
Щорічні відпустки повної тривалості до настання шестимісячного терміну безперервної роботи у перший рік роботи на даному підприємстві за бажанням працівника надаються:

...
6) сумісникам — одночасно з відпусткою за основним місцем роботи;
- я не рассматриваю, т.к. у нас не об этом речь.

Предоставлять отпуск совместителям отпуск одновременно с отпуском по основному месту работы собственник может, если согласен, но не обязан.

Кроме:
Про роботу за сумісництвом працівників державних
підприємств, установ і організацій
Цитата:

3. Відпустка на роботі за сумісництвом надається одночасно з
відпусткою за основним місцем роботи.

Но, я так думаю, что никаких семейных медсестер на гос.предприятиях не бывает.

П.С. Я бы порекомендовала ув. Карениной изучить тему об отпусках совместителям:
http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3843
там много интересного и полезного.

Ангелина 27.03.2018 12:59

Согласно письму Минсоцполитики от 24.12.2013 Г. N 152/13/82-13. "О дополнительных и основных отпусках", в котором ссылаются на п. 58 розділу XXII "Загальні професії за всіма галузями господарства" Списку виробництв, робіт, професій і посад працівників, робота яких пов'язана з підвищеним нервово-емоційним та інтелектуальним навантаженням або виконується в особливих природних і геологічних умовах та умовах підвищеного ризику для здоров'я, що дає право на щорічну додаткову відпустку за особливий характер праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.11.97 р. N 1290 (із змінами). работникам, работающим за компьютерами положен доп.отпуск до 4 календарных дней. Если в частном заведении не заключен коллективный договор и нет других нормативных документов (положений и т.п.), которые бы устанавливали количество доп.дней отпуска, то возможно ли предоставление такого отпуска сотрудникам? В каком документе заведения это может быть оговорено, кроме колдоговора?

Милайма 21.06.2018 10:27

Добрый день, коллеги! я начинающий кадровик, поэтому прошу прощения за свой вопрос, который для вас покажется элементарным.
В карточке П-2 я отдельно отмечаю 2 дополнительных дня к отпуску за вредные и тяжелые условия труда? или просто "щорічна відпустка (24 кал.дні+2)" тривалість 06,07,2018-31.07.2018? И выделять ли эти 2 дня в приказе об отпуске?

Trine1 21.06.2018 10:37

Конечно, выделять, и в приказе, и в П-2 - это же разные отпуска.

alelya 14.12.2018 15:26

Здравствуйте, коллеги! У нас сейчас проверка и зацепились они за дополнительные отпуска. На нашем предприятии колдоговором (и законом) установлены к 24 дням - 6 дополнительных дней за ненормированый рабочий день и 4 дня за стаж работы на предприятии свыше 5ти лет. Вот эти 4 дня нам и пишут в нарушение. Помогите найти обоснование, пожалуйста!
P.S. ССылки на закон об отпусках, положения, разъяснения и колдоговор для проверяющих не аргумент.


Часовой пояс GMT +3, время: 02:17.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA