Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Выход из отпуска по уходу за ребенком (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=957)

katjuha 04.11.2010 11:21

до травня хочу у відпустку по догляду за дитиною до трьох років, а якщо не знайду іншу роботу то прийдеться вертатися...
В мене навіть причина є - дитина постійно хворіє, потребує догляду :reverie:

Мотя 04.11.2010 11:26

:?
Цитата:

Сообщение от katjuha (Сообщение 116761)
до травня хочу у відпустку по догляду за дитиною до трьох років, а якщо не знайду іншу роботу то прийдеться вертатися...

Ну, а тогда в чем вопрос?:dont know:
Хотите - не увольняйтесь, хотите - увольняйтесь
Цитата:

Сообщение от katjuha (Сообщение 116761)
В мене навіть причина є - дитина постійно хворіє, потребує догляду

Хотите - идите в отпуск до 6 лет, принесите справку, нипишите заявление и идите, воспитывайте малыша...

Мы-то за Вас решить не можем....;)

Mardge 04.11.2010 11:51

Да, katjuha, Вы можете делать, что хотите. :D Можете уволиться, не дожидаясь 2-х недельного срока, можете сидеть дома с ребенком, можете работать... Чтобы продолжить отпуск (который Вы не прерывали), напишите заявление (текст Вам в ОК подскажут, зависит от того, как приказ о работе во время отпуска звучал), и не работайте...

Koty 05.11.2010 22:54

Декрет и увольнение
 
Подскажите пожалуйста, если декретчица вышла раньше срока, но предприятие в ней не нуждается, можно ли её уволить по ст.36 п.1, ст.36 п.6.? Законно ли это? Обязанности декретчицы возложили на другого сотрудника на 0,5 её ставки.

anatol_ua 05.11.2010 22:58

Если коротко - НЕТ !
Более расширенно - ст. 184 КЗоТ:read:
и НПК к КЗоТ...

KLarisa 07.11.2010 11:26

вагітна на декретному місці
 
Доброго дня, колеги!Потрібна допомога ВЕТЕРАНІВ.
На час навчання в ВНЗ на магістратурі "основної" працівниці прийнята Ванькова за строковим трудовим договором.В наказі зазначено, що вона призначається на посаду на час навчання на магістратурі основного працівника.
Але на час, коли повертається основна працівниця, Ванькова надає медичну довідку про вагітність.Відповідно до ст.184 КЗпП України звільнити вагітну не можу і перевожу на тимчасово вакантну посаду працівниці Лях, яка перебуває в відпустці по вагітності та пологам.В наказі зазначено, що Ванькова переведена на посаду на час відпустки по вагітності та пологам Лях до дня фактичного виходу її на роботу.АЛЕ!Перебуваючи на цій посаді за строковим трудовим договором, сама Ванькова іде в відпустку по вагітності та пологам...Що тепер робити із строковим працівником?
Мої дії:
1.Все одно за лікарняним по вагітності та пологам Ванькової оформляю відпустку по вагітності та пологам. В лікарняному на зворотній стороні вказую, що робота тимчасова?(там є постійна, тимчасова, сезонна)?
2.Чому соцстах наполягає, що буде оплачувати лікарняний по вагітності та пологам тільки в межах тимчасового строкового договору?
3.Тоді...Лях продовжує відпустку по догляду за дитиною до 3 років.Що робити з Ваньковою, яка перебуває в відпусці по вагітності та пологам?Звільнити за п.2.ст.36 КЗпП України не можу? А за заявою при народженні дитини Ваньковій можу оформлювати відпустку по догляду за дитиною до 3 років?
4.Коли я зможу і за якою статею звільнити Ванькову?
Дякую за увагу.ДОПОМОЖІТЬ, будь ласка

Мотя 07.11.2010 11:43

Цитата:

Сообщение от KLarisa (Сообщение 117278)
На час навчання в ВНЗ на магістратурі

Это как?:dont know:

KLarisa 07.11.2010 12:38

На час навчання в вищому навчальному закладі на магістратурі відповідно договору-направленню управління(держслужба)

Мотя 07.11.2010 12:43

Так, получается, студент учится на очном отделении? Он уволился с работы?
Остальных увольняете тогда, когда они выйдут из отпуска по уходу за ребенком...

KLarisa 07.11.2010 12:52

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 117282)
Так, получается, студент учится на очном отделении? Он уволился с работы?

Да уволен был, но за ним сохранялось место, куда после учёбы вернулся

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 117282)
Остальных увольняете тогда, когда они выйдут из отпуска по уходу за ребенком..

А по какой статье уволить, когда выйдет после 3 лет ребёнку, п.2.ст36 КЗпП не пляшет,если строковой трудовой договор на тот момент закончился 3 года назад?


Часовой пояс GMT +3, время: 08:53.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA