Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Материальная ответственность. Гарантии и компенсации (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=71)
-   -   Працівник не хоче повернути надане йому в тимчасове користування майно (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=11401)

navi60 28.09.2010 21:46

Працівник не хоче повернути надане йому в тимчасове користування майно
 
Шановні колеги! Працівник (державний службовець) отримав у тимчасове користування майно. Через деякий час роботодавець наказом зобовязав його повернути це майно. Однак, працівник не хоче повертати майно держустанови. Буду вдячний за Вашу допомогу.

MAZYTIK 29.09.2010 08:51

А ця ситуація мабудь потребує втручання правоохоронних органів:lol::lol::lol:!!! Як це - державний службовець отримав у тимчасове користування майно ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА без відповідних документів, а саме договору мат. відповідальності. В тому випадку якщо договір в наявності всі умови у ВАС передбачені в ньому - просто напросто ознайомтися з ним і все стане на свої місця!:good::good:

navi60 29.09.2010 11:50

Річ у тім, що майно у тимчасове користування передано без укладання договору про повну матеріальну відповідальність (посада цього держслужбовця не включена в перелік посад з якими можна заключати подібні угоди), а тому правоохоронці не бачать підстав для відповідного реагувуання. Службовець визнає отримання ним майна, запевняє, що воно є в наявності. Однак, повернути його, або продемонструвати для комісійної перевірки- відмовляється. Прошу метрів нашого форуму відгукнутися і підсказати, як поставити цього службовця на місце. Дякую !!!

Татьяна К. 29.09.2010 11:55

Який документ засвідчує факт передачі майна? Чи були безпосередні свідки такої передачі?

Шутюр баад 29.09.2010 12:09

Аргументировать лишением всех премиальных выплат и торможением карьерных возможностей в случае невозврата имущества.

navi60 29.09.2010 12:10

Попередній керівник не подбав про належне оформлення передачі майна в тимчасове користування. Наприклад, не видав наказ, не передав майно по опису, тощо. Новий керівник після призначення на посаду в установу провів інвентаризацію наявних мареріальних цінностей і в інвентаризаційний відомості факт наявності майна в держслужбовця зафіксовано. Крім цього він засвідчив цей факт своім підписом у відповідній графі інвентаризаційної відомості. Щоб повернути майно, керівник установи видав відповідний наказ, яким зобовязав держслужбовця повернути майно в установу, однак він не виконує наказ.

MAZYTIK 29.09.2010 12:18

Ну ось! а Ви кажете, що не має місцю правоохоронним органам!:lol:

Взагалі передача майна в такому випадку проведена з порушенням всих канонів, якщо він підписав інвентаризаційну відомость, то він в любому випадку матеріально відповідальна особа...

Поправте мене якщо я не правий!

anatol_ua 29.09.2010 12:43

Цитата:

Сообщение от navi60 (Сообщение 112099)
Щоб повернути майно, керівник установи видав відповідний наказ, яким зобовязав держслужбовця повернути майно в установу, однак він не виконує наказ.

Ось за це вже можна винести догану і навіть звільнити !!!

MAZYTIK 29.09.2010 12:48

Я так думаю, що цьому керівнику за вказаний наказ нічого не буде! він діє в інтересах установи, а ось до попереднього питання будуть... :lol:

navi60 29.09.2010 12:55

Погоджуюсь з Вашми шановний anatol_ua. Керівник установи саме так і зробив, оголосив держслужбовцю догану, але той заявив, що він не поверне майно поки працює, Питання на даний час стоїть про його звільнення, але потрібно вмотивувати, які правові норми порушив службовець відмовляючись повернути передане йому в тимчасове користування майно. Буду вдячний, якщо хтось дасть професійну консультацію з цього питання. Дякую !!!


Часовой пояс GMT +3, время: 12:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA