Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Отпуска (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=69)
-   -   Дополнительный отпуск «чернобыльцам» (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=904)

magnum 09.06.2010 15:33

Подскажите, пожалуйста, делится ли отпуск, предоставляемый на основании ст. 47 и внутреннего приказа по организации и на основании какого НД?
Стаття 47. Щорічні відпустки працівникам, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення

Особам, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення, пропорційно відпрацьованому на цих територіях часу надається щорічна відпустка:
- у зонах відчуження та безумовного (обов'язкового) відселення - тривалістю 44 календарні дні за рік роботи без урахування додаткової відпустки, передбаченої законодавством України. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 56 календарних днів;
- у зоні гарантованого добровільного відселення - тривалістю 37 календарних днів за рік роботи без урахування додаткової відпустки, передбаченої законодавством України. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 49 календарних днів;
- у зоні посиленого радіоекологічного контролю - тривалістю 30 календарних днів за рік роботи без урахування додаткової відпустки, передбаченої законодавством України. Загальна тривалість відпустки не повинна перевищувати 42 календарних днів.
В усіх випадках тривалість щорічної відпустки не повинна бути меншою за передбачену законодавством України для будь-якої категорії працівників. За працівниками, які отримують відпустку більшої тривалості, ніж передбачено цим Законом, її тривалість зберігається на весь період їх роботи на даному підприємстві, в установі, організації.
(Закон, ВС Украины, от 19.12.1991, № 2001-XII "О внесении изменений и дополнений в Закон Украинской ССР "О статусе и социальной защите граждан, пострадавших в результате Чернобыльской катастрофы"")

anatol_ua 09.06.2010 16:02

Поскольку это отпуск ежегодный, то, по логике (см. ст. 4, часть первая, 1) ЗУ "Об отпусках"), он может предоставляться частями согласно ст. 12 того же Закона...:reverie:

Mardge 09.06.2010 16:26

Так, це щорічна відпустка, тривалість якої визначена іншим нормативно-правовим актом України, відповідно до ст.5 ЗУ "Про відпустки". Тому надається, ділиться, переноситься і компенсується відповідно до ЗУ "Про відпустки", як щорічна відпустка.

Мотя 09.06.2010 16:36

Ни наю, ни наю....

См. пост Ирены:

http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=5668

Mardge 09.06.2010 16:39

Пост Iren про додаткову відпустку, ст. 20-21, а не про щорічну, тривалість якої визначена у ст.47.

Мотя 09.06.2010 16:41

Зазначена відпустка не належить до виду щорічних відпусток, визначених пунктом 1 статті 4 Закону України "Про відпустки", на неї не поширюються норми цього Закону, передбачені для щорічних відпусток.

Mardge 09.06.2010 16:46

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 101353)
Зазначена відпустка не належить до виду щорічних відпусток, визначених пунктом 1 статті 4 Закону України "Про відпустки", на неї не поширюються норми цього Закону, передбачені для щорічних відпусток.

Ще раз: у листі йдеться про додаткову відпустку із збереженням заробітної плати, передбачену статтею 20 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

А питання про надання щорічної відпустки, стаття 47 цього ж закону.

anatol_ua 09.06.2010 16:49

... Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи"

Мотя 09.06.2010 16:54

А-а-а...:black_eye:
тема-то как называется? Вот и сбила с толку...
У нас просто все чернобыльцы отдыхают по 16 дней дополнительно...

Ага..это о тех, кто в данное время работает в этих районах?
Я правильно поняла?:


Стаття 47. Щорічні відпустки працівникам, які працюють (перебувають у відрядженні) на територіях радіоактивного забруднення.

Я просто думала, что у нас сейчас таких районов уже нет.
Раньше, да, посылали в командировки и Припять, и в Славутич...
А щас-то?:reverie:
Неужели опять что-то взорвалось?:dont know:

Народд!
Чо молчите-то?
Какой район у нас заражен и люди в нем работают?
Может, я что-то недочитала СМИ?

Mardge 09.06.2010 21:26

Цитата:

Сообщение от Мотя (Сообщение 101356)

Народд!
Чо молчите-то?
Какой район у нас заражен и люди в нем работают?
Может, я что-то недочитала СМИ?


Багато таких районів є. Колись це питання вивчала, знайшла постанову, в якій дуже багато різних населених пунктів перераховано. Завтра, якщо буде час, знайду її ще раз.


Часовой пояс GMT +3, время: 12:36.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2021 © «МЕДИА-ПРО» 2021 © «HR-Лига»