Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Совместители. Переводы. Перемещения (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=65)
-   -   Внутрішнє суміщення + запис в трудовій (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3192)

lora-mail 21.05.2008 16:24

А я і визначаю:
1.
- Суміщення посади ____ на час відпустки Іванової по догляду за дитиною до досягнення нею 3 річного віку, покласти на ___ ,
- На час хфороби;
- На час щорічної відпустки - визначення строку у конкретній ситуації
2.
На роботу (посаду) ніхто не прийнятий (не хворий і не вагітний) не заповнена штатна одиниця, а суміщає посаду працівник поряд з основною роботою, який вже працює на цому підприємстві (нехай навіть з поміткою в наказі «тимчасово») - конкретна ситуація без визначення строку відповідно до мого правильного словника.

esar 22.05.2008 08:32

Цитата:

Сообщение от lora-mail
На роботу (посаду) ніхто не прийнятий (не хворий і не вагітний) не заповнена штатна одиниця, а суміщає посаду працівник поряд з основною роботою, який вже працює на цому підприємстві (нехай навіть з поміткою в наказі «тимчасово») - конкретна ситуація без визначення строку відповідно до мого правильного словника.

Якщо в наказі зазначено "тимчасово", то обов'язково повино бути вказано, на який час, чи на час якої події, чи на час до настання якої події. Наприклад: на 1 місяць, на час складання звітності, на час до прийняття на цю посаду постійного працівника.....
Якщо ж ніяких умов тимчасовості немає, то в наказі взагалі нічого не пишеться про час виконання цих обов'язків: працівник їх виконує, поки сам бажає, або поки бажає роботодавець....

lora-mail 22.05.2008 11:55

Цілком з Вами згодна.

Lena80-06@ukr.net 24.06.2008 17:11

совмещение
 
Внесення до трудової книжки відомостей про суміщення Інструкцією про порядок ведення трудових книжок працівників, затвердженою наказом Мінпраці, Мін’юсту та Мінсоцзахисту України № 58 від 29 липня 1993 р., не передбачено. Проте вважається, що в трудовій книжці може бути зазначено про суміщення професій (посад), оскільки працівник, наприклад, може працювати за суміщенням за такою професією (посадою), яка дає право на пенсію за віком на пільгових умовах, а основним документом про трудову діяльність працівника є його трудова книжка.

http://hrliga.com/index.php?module=p...op=view&id=613

Lesia 30.07.2010 10:09

Підкажіть, будь ласка, чи правильно я роблю.
Працівник працює за сумісництвом на тому ж підприємстві. з роботи за сумісництвом його потрібно звільнити. Трудова виглядатиме:
10. ТОВ "АБВ"
Прийнято на посаду продавця. Наказ...
11 ТОВ "АБВ"
Прийнято на посаду касира за сумісництвом. Наказ...
12 Звільнено з посади за сумісництвом. Наказ..
Директор /підпис/печатка/

anatol_ua 30.07.2010 11:11

Так і виглядатиме !
А що у цьому поганого ?;)

Lesia 30.07.2010 11:19

Просто почала сумніватись. Привикла, що звільняти з роботи за сумісництвом потрібно на підставі довідки... і печатка... Одним словом заплутала сама себе. А ще перший робочий день після відпустки...

Iren@ 30.07.2010 13:00

Цитата:

Сообщение от Lesia (Сообщение 105591)
10. ТОВ "АБВ"
Прийнято на посаду продавця. Наказ...
11 ТОВ "АБВ"
Прийнято на посаду касира за сумісництвом. Наказ...
12 Звільнено з посади за сумісництвом. Наказ..
Директор /підпис/печатка/

1. Навіщо вдруге писати назву?
2. Навіщо підпис і печатку, якщо працівник продовжує там працювати за основним місцем роботи?
3. Інструкцією про порядок ТК передбачено, що запис за сумісництвом робиться одним рядком.

Lesia 30.07.2010 15:28

Цитата:

Сообщение от Iren@ (Сообщение 105617)
3. Інструкцією про порядок ТК передбачено, що запис за сумісництвом робиться одним рядком.

Чи окремим порядком?
Ви маєте на увазі внесення запису так як, наприклад, навчання у ВУЗі, але проблема в тому, що запис про прийняття вже зроблений кілька років тому, як я можу тепер це об"єднати з звільненням?....

Iren@ 30.07.2010 20:36

Так, окремим рядком (як навчання у внз чи службі у ЗСУ).
Це помилка перекладу. У першоджерелі було так:
ИНСТРУКЦИЯ о порядке ведения трудовых книжек на предприятиях, в учреждениях и организациях 20.06.1974 N 162
Цитата:

2.13
....
Работа по совместительству; оформленная в установленном порядке, в трудовой книжке указывается отдельной строкой. Запись о работе по совместительству и об ее окончании производится администрацией по месту основной работы.
Цитата:

запис про прийняття вже зроблений кілька років тому, як я можу тепер це об"єднати з звільненням?....
Якщо інших записів немає, тоді внесіть запис про звільнення від роботи за сумісництвом, як писали у попередньому пості.


Часовой пояс GMT +3, время: 13:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA