Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Кадровая документация (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=68)
-   -   Служебные удостоверения (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=9423)

Iren@ 12.01.2010 14:15

Служебные удостоверения
 
Знайшла ПКМУ від 19 квітня 1993 р. N 283 "Про встановлення порядку виготовлення бланків цінних паперів і документів суворого обліку"
Цитата:

II. Бланки документів суворого обліку:
документи, що засвідчують особу, подію, право, освіту, трудовий стаж тощо (паспорт; свідоцтва про народження, одруження і розірвання шлюбу, переміну прізвища, імені, по батькові; трудова книжка і вкладиш до неї; посвідчення водія, службові, військові, ветеранів, інвалідів; дипломи про освіту, присвоєння звання; пенсійна книжка; пенсійні листки, листки тимчасової непрацездатності та інші);
Хочу знищити списані службові посвідчення.
Чи достатньо акту про знищення шляхом спалення, чи треба звертатися в спеціалізовану фірму? (Горіти будуть довго, напевно, якщо чимось горючим не полити... і де - у дворі?...в шредер не влізуть... ножницями -посвідчення грубі...? )
Звичайно, у мене є Інструкція про порядок видачі, обліку, зберігання і знищення службового посвідчення, затверджена наказом по нашій установі... Може, є якийсь НПА? :reverie:

anatol_ua 12.01.2010 14:29

Якщо є пара зайвих літрів бензинчику, то спаліть самі:arrow:,
якщо є пара зайвих тисяч грн, то запросіть спеціалізовану фірму:reverie:

У нас цим займається фірма...

Iren@ 12.01.2010 14:37

А мона самим? А пожежники не збіжаться? :lol:
Раптом є якість нормативи - не ближче від будівлі .... м?
Цитата:

У нас цим займається фірма...
А чому?
Коли я працювала у першому відділі, то складали акти про знищення шляхом спалювання... (але там територія велика була)

anatol_ua 12.01.2010 14:49

Візьміть з собою за місто (на шашлики) і після шашликів (щоб ніхто не бачив;):) спаліть :reverie:

Чому фірма ?
Тому що кожен має займатись своєю справою з мінімальними втратами робочого часу...:dont know:

kozur 03.02.2010 15:05

Службове посвідчення
 
Прошу поділитись досвідом в організації роботи по видачі службових посвідчень працівникам підприємства.

1. Наказ (про затвердження форми та опису службового посвідчення).
2. Замовляємо у типографії.
3. Журнал реєстрації посвідчень.
4. І на видачу на руки.

Можливо хтось доповнить?

Вика_86 03.02.2010 15:23

Мы своим сотрудникам сами делаем, так как текучка кадров присутвует, то в типографии не выгодно. Купили программу специальную для этого. А процедура выдачи такая же как описана у Вас, только новым работникам оформляем пропуск по заявке ОК.

kozur 03.02.2010 15:26

Цитата:

Сообщение от Вика_86 (Сообщение 88746)
только новым работникам оформляем пропуск по заявке ОК.

Пропуск і посвідчення не одне й те ж.

Вика_86 03.02.2010 15:30

Гм, невнимательно прочитала Ваш пост:redface:

kozur 03.02.2010 15:34

Буває.

Iren@ 03.02.2010 15:39

Вложений: 1
Я думаю, що краще розробити положення, в якому передбачити ці всі моменти. Можливо, вам і не потрібно в такому обсязі, як у мене на роботі, але може стане у пригоді.


Часовой пояс GMT +3, время: 05:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA