Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Увольнение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=74)
-   -   Увольнение по переводу на другое предприятие (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=832)

Дашушка 28.07.2009 08:50

Увольнение по переводу
 
Добрый день! Подскажите как оформить увольнение по переводу. Заранее большое спасибо

Татьяна К. 28.07.2009 09:22

1. Лист-клопотання від підприємства, на яке переводиться працівеник.
2. Наказ: Звільнити у порядку переведення до ТОВ ...(п. 5 ст. 36 КЗпП)
Підстава: заява, лист-клопотання.

anatol_ua 28.07.2009 10:31

Не забути виплатити компенсацію за невикористані відпустки
(або за заявою працівника перерахувати на нове підприємство):reverie:

gbelikova 29.10.2009 11:17

Увольнение по переводу (дата)
 
Коллеги, пожалуйста, помогите в таком вопросе. В старых постах на форуме пока не нашла ничего. У меня 30 октября увольняется сотрудница по собственному желанию. Вчера спросила у меня, можно ли уволиться по переводу. Можно. Сегодня приносит письмо, в котором написано: Прошу уволить...... со 02.11.2009 г.
Вопрос: Какого числа я должна ее уволить? Какой ее последний рабочий день на нашем предприятии?

Мотя 29.10.2009 11:22

Цитата:

Сообщение от gbelikova (Сообщение 77897)
Прошу уволить...... со 02.11.2009 г.
Вопрос: Какого числа я должна ее уволить? Какой ее последний рабочий день на нашем предприятии?

Неправильно написано письмо в части даты увольнения.
Со 02.11.2009 не бывает.
Бывает: уволить 02.11.2009. Без "Со".
Т.к. последний рабочий день является днем увольнения, то уволить Вы ее должны 02.11.2009.

gbelikova 29.10.2009 11:45

Мотя, спасибо большое за быстрый ответ!
Я знаю, что не пишут "с...", но из песни слов не выкинешь. Так написали. не я писала. Ладно, огорчу девушку еще одним рабочим днем.
Спасибо еще раз!

Мотя 29.10.2009 11:47

:yes::handshake:

esar 29.10.2009 12:06

Цитата:

Сообщение от gbelikova (Сообщение 77897)
... Сегодня приносит письмо, в котором написано: Прошу уволить...... со 02.11.2009 г.
Вопрос: Какого числа я должна ее уволить? Какой ее последний рабочий день на нашем предприятии?

Останнім робочим днем працівниці буде той, який вона зазначить в заяві про звільнення і на який погодиться керівник вашого підприємства. Що заважає в заяві зазначити дату звільнення, наприклад, 30.10.2009?

Мотя 29.10.2009 12:12

Подождите, а эти дни где будет сотрудница болтаться, если ее здесь уволят 30, а там- примут только 03?

esar 29.10.2009 12:23

Вдома буде варити борщ для своїх рідних та близьких.
А може ще щось, що там вона зазвичай робить у вихідні дні.

І взагалі, я написала "наприклад", а це не означає, що так і має бути.
У випадку звільнення у зв'язку з переведенням, три сторони (роботодавець теперішній, роботодавець майбутній і працівник) мають домовитися і про дату прийняття, і про дату звільнення. А з тексту того листа, який навів автор теми, взагалі не зрозуміло, коли цю працівницю збираються приймати на роботу. Може 2 листопада, оскільки написали "звільнити з ...".
То ж нехай працівниця з'ясує, коли її мають намір прийняти на роботу, і визначиться з датою звільнення.

P.S. Мотя, що означає "болтаться"? Все ж таки про людину говоримо, а не про щось в ополонці......


Часовой пояс GMT +3, время: 11:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»