Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   В помощь студентам (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=63)
-   -   Чи повинен орган місцевого самоврядування укласти контракт? (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=21403)

Преподаватель 12.07.2018 22:45

Чи повинен орган місцевого самоврядування укласти контракт?
 
На комунальне підприємство органу місцевого самоврядування за розпорядженням голови прийняли на роботу виконуючого обов'язки директора. Він вже працює 5-ий місяць. Фактично, він ніби виконує обов'язки директора, але він - не директор. То ж невідомо його посадові обов'язки та відповідальність, бо з ним не укладено контракту, як мали б укласти зі справжнім директором.
Чи повинен з ним орган місцевого самоврядування укласти контракт? (В.О.директора)

Andry 13.07.2018 09:41

Відповідь на це питання ви можете знайти в Статуті комунального підприємства - а ми його не читали, і що там написано про порядок призначення директора і його повноваження, нам невідомо.
Чисто теоретично - так, з директором повинні були укласти контракт, як це передбачено ст. 36 Закону України «Про місцеві державні адміністрації».

Преподаватель 13.07.2018 18:48

Питання не про директора, а у В.О. директора. В Статуті , звісно, нічого не прописано для в.о.

Andry 16.07.2018 11:19

Цитата:

Сообщение от Преподаватель (Сообщение 232705)
Питання не про директора, а у В.О. директора. В Статуті , звісно, нічого не прописано для в.о.

Я не можу сказати, що там прописано, бо я той Статут не читав.
Цитата:

Сообщение от Преподаватель (Сообщение 232705)
То ж невідомо його посадові обов'язки та відповідальність

Посадові обов'язки та відповідальність директора зазвичай завжди прописані в Статуті. І я щось сумніваюся, що у вас це не так.
Цитата:

Сообщение от Преподаватель (Сообщение 232705)
...з ним не укладено контракту, як мали б укласти зі справжнім директором.

Я не знаю усіх нюансів справи, і не можу тут нічного сказати.
Сама по собі практика призначення працівника виконуючим обов’язки за вакантною посадою допускається у виключних випадках, коли призначення здійснюється вищим органом управління, про це йдеться у п.2 роз’яснення Держкомпраці СРСР і Секретаріату ВЦРПС від 29.12.1965 р. № 30/39.:
Цитата:

2. Назначение работника исполняющим обязанности по вакантной должности не допускается. Это возможно только по должности, назначение на которую производится вышестоящим органом управления.
В этом случае руководитель предприятия, учреждения, организации обязан не позднее месячного срока со дня принятия трудящегося на работу представить в вышестоящий орган управления документы для его назначения на должность. Этот орган в месячный срок со дня получения документов должен рассмотреть вопрос и сообщить руководителю о результатах.
Тобто, як бачите, це питання з призначенням директора повинні були розглянути протягом 1-2 місяців, і чому цього не сталося - про те мені не відомо :dont know:

tinkara 06.08.2018 14:45

Доброго дня! Якщо в Статуті товариства зазначено, що з керівником укладається Контракт, а прийнято директора без нього, це буде порушенням? І що це тягне? І ще, чи є обов яковим за 2 місяці повідомляти про укладання Контракту вже працюючого директора? Дуже дякую!

Andry 06.08.2018 15:13

Цитата:

Сообщение от tinkara (Сообщение 232894)
Якщо в Статуті товариства зазначено, що з керівником укладається Контракт, а прийнято директора без нього, це буде порушенням?

Так, це буде порушенням.
Цитата:

Сообщение от tinkara (Сообщение 232894)
І що це тягне?

Це тягне значні моральні страждання :)
Цитата:

Сообщение от tinkara (Сообщение 232894)
І ще, чи є обов яковим за 2 місяці повідомляти про укладання Контракту вже працюючого директора?

Я щось не зрозумів, про що йдеться мова?
Чи може ви маєте на увазі повідомити вже працюючому директору про те, що з ним через 2 місяці має бути укладений контракт?! :dont know:
Так наказ про вступ на посаду директора повинен бути виданий саме на підставі укладеного контакту...

tinkara 07.08.2018 08:42

наказ був виданий без укладеного контракту!) а тепер треба контракт, от і питання, "де його взяти"))

Andry 07.08.2018 11:03

Я вам написав особисте повідомлення, читайте.


Часовой пояс GMT +3, время: 01:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA