Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Приказы. Трудовые книжки (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Установление неполного рабочего времени. Прием на работу на условиях НРВ (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=3593)

Владимировна 04.07.2008 12:31

Установление неполного рабочего времени. Прием на работу на условиях НРВ
 
Подскажите пожалуйста! У нас на предприятии сотрудник выявил желание перевестись на неполный рабочий день (продолжительностью 4 часа) при этом пишит заявление и начальство одобряе, т.е. обе стороны не против. Как нужно написать прикоз по предприятию и можно ли это сделать сразуже после написания заявления или нужно ждать два месяца (в звязи с изменением условий труда.)???

dvs57 04.07.2008 13:29

Заява – резолюція – наказ. З наступного дня (чи з якого числа, зазначеного в заяві).
Як варіант:
Керуючись статтею 56 КЗпП України, встановити прибиральнику службових приміщень Симоновій Людмилі Мефодіївні з 10 січня 2007 року неповний робочий день тривалістю 6 годин з 5-денним робочим тижнем, встановивши відповідно до цього норму виробітку (прибирання). з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу за посадовим окладом згідно штатного розпису.
__________________________
Не знаю, чи правильно, в мене цей наказ пройшов не по о/с, а з основної діяльності?

anna-kurtakova 04.07.2008 14:17

Це наказ по- кадрам. Звучить він так Наказ про ререведення .
перевести ПІП на 0,5 ставки посадового окладу за сімейними обставинами з посадовим окладом згідно штатного розпису

Iren@ 04.07.2008 14:25

:roll:
Цитата:

Сообщение от anna-kurtakova
Це наказ по- кадрам.

не "по кадрам" а з особового складу.
Цитата:

Сообщение от anna-kurtakova
Звучить він так Наказ про ререведення. Перевести ПІП на 0,5 ставки посадового окладу за сімейними обставинами з посадовим окладом згідно штатного розпису

І куди ви переводите працівника? І звучить він не "наказ про ререведення", а саме так, як написав dvs57.

Владимировна 04.07.2008 14:50

Я написала таким образом.
1. Перевести Іванова- підсобного робітника з 01.07.08р. , з його згоди, на неповний робочий день (2 години в день) з оплатою праці пропорційно відпрацьованому часу.
2. Бухгалтерії взяти до уваги.

Підстава: 1. Заява Іванова від 30.06.2008р.

иванова 04.07.2008 16:12

В КЗоТе ст. 56 формулировка: "... може встановлюватись .... неповний робочий день..." Поэтому и в приказе нужно ВСТАНОВЛЮВАТИ

chsm07@mail.ru 04.07.2008 18:13

Неповний робочий день встановлюється, а працівник як працював на своему робочому місці так і продовжуе там працювати ( тільки 4 год), тому переводити його нікуди не потрібно.
Бухгалтерії брати до уваги нічого не потрібно, вони отримають наказ і повинні його виконати у відповідночті до тієї інформації, яку Ви повинні їм надати в табелі обліку робочого часу на даного працівника ( 4 год.)

Iren@ 04.07.2008 18:22

Цитата:

Сообщение от Владимировна
Я написала таким образом........

Вибачте, навіщо тоді питати, якщо вам навели ідеальний зразок формулювання наказу, а ви все одно зробили неправильно? :cry:

anna-kurtakova 07.07.2008 15:18

накази з особового складу це кадрові накази, коли ставиться номер потім пишеться літера "к"

ЮлияГалкина 11.08.2008 09:38

Неполное рабочее время
 
Ув. коллеги! Как правильно сформулировать приказ о приеме на 4-х часовой рабочий день? Может у кого образец есть? Поделитесь пожалуйста!


Часовой пояс GMT +3, время: 18:59.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»