Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Особые категории работников (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=73)
-   -   Висновок МСЕК (продовжена інвалідність...) Які дії роботодавця? (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=6666)

magnum 13.05.2009 11:32

Висновок МСЕК (продовжена інвалідність...) Які дії роботодавця?
 
Працівник надав довідку до акта огляду МСЕК до відділу кадрів в грудні 2008 р.(продовжена інвалідність по загальному захворюванню 2 група (психіатричне) на 1 рік з висновком "робота на дому, в лікувально-трудових майстернях", раніше формулювання було "непридатна до регулярної праці, лікувально-трудові майстерні". На підприємстві працівник працює прибиральницею (WC не миє). Які дії роботодавця?

tenten 13.05.2009 11:39

Якщо у Вас на підприємстві не "лікувально-трудова майстерня" то працювати офіційно прибиральницею жінка не може. Прибирання приміщень - регулярна праця... Адже роботодавець повинен дотримуватись висновку МСЕК, а також програми індивідуальної реабілітації інваліда, яку, до речі, жінка теж повинна була надати до відділу кадрів.

Татьяна К. 13.05.2009 15:14

Цитата:

Сообщение от magnum (Сообщение 61966)
Працівник надав довідку до акта огляду МСЕК до відділу кадрів в грудні 2008 р.(продовжена інвалідність по загальному захворюванню 2 група (психіатричне) на 1 рік з висновком "робота на дому, в лікувально-трудових майстернях", раніше формулювання було "непридатна до регулярної праці, лікувально-трудові майстерні". На підприємстві працівник працює прибиральницею (WC не миє). Які дії роботодавця?

Ст. 40 (Розірвання ТД з ініціативи власника або уповноваженого ним органу) п. 2 виявлення невідповідності працівника займаній посаді або виконуваній роботі ... внаслідок стану здоров*я...

anatol_ua 13.05.2009 15:18

Как-то уже обсуждали подобный вопрос...

Запрос в МСЭК о возможности работы уборщицей, вернее положительный ответ МСЭК - решит вопрос в пользу работницы
(которой зарплата будет ой как не лишней) !

magnum 13.05.2009 15:32

Цитата:

Сообщение от anatol_ua (Сообщение 62014)
Как-то уже обсуждали подобный вопрос...

Запрос в МСЭК о возможности работы уборщицей, вернее положительный ответ МСЭК - решит вопрос в пользу работницы
(которой зарплата будет ой как не лишней) !

Мы ей тоже посоветовали обратиться в МСЕК, а потом готовы ее принять на работу.


Часовой пояс GMT +3, время: 07:18.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»