Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Страховой стаж для оплаты больничного (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=4788)

ОКСАНОЧКА 15.03.2010 15:58

Я в свое время тоже столкнулась с этим вопросом, сделала запрос в местную дирекцию ФСС, они ответили, что "періоди отримання допомоги по безробіттю зараховуються до загального трудового стажу". Но в работе с таким ответом далеко не заедешь. Позже мне попалось письмо Исполнительной дирекции ФСС от 04.10.2007 г. № 04-29-2056 "Щодо отримання допомоги по безробіттю", последнее предложение, которого звучит так: "Період отримання допомоги по безробіттю, який відображений у трудовій книжці працівника, зараховується до його страхового стажу при визначенні розміру допомоги по тимчасовій непрацездатності". Это письмо Вы сможете найти в базе НАУ. ;)

ВВалентина 16.03.2010 08:20

Большое спасибо !!!

Татьяна К. 16.03.2010 09:05

Періоди отримання допомоги по безробіттю (крім одноразової її виплати для організації безробітними підприємницької діяльності) та матеріальної допомоги в період професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації як до 28.02.2001 року, так і після цієї дати зараховуються до страхового стажу під час визнвчення розміру оплати листка непрацездатності.

Yaremko 16.03.2010 10:09

Я дуже вибачаюся бо приблизно таке запитання вже звучало на 3 сторінці, але...
Поясніть будь-ласка чи буде входити наприклад час коли особа не працювала а стояла на обліку в ЦЗ і звітам пішла в декретну відпустці, а потім ще і 3 роки доглядала за дитиною? і їй виплачував соцстрах гроші. То ті 3 роки і час дородової і після родової відпустки буде рахуватися в стаж по виплаті лікарняних? особа до центру зайнятості працювала.
І ще питання на якій підставі мені рахувати цей період? особа має надати довідку що вона доглядала за дитиною?

ЗУ "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням"
написано
Цитата:

Стаття 7. Обчислення страхового стажу

1. Страховий стаж - це період (сума періодів), протягом якого
особа підлягає загальнообов'язковому державному соціальному
страхуванню у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та
витратами, зумовленими похованням, і сплачує або за неї
сплачуються страхові внески до Фонду соціального страхування з
тимчасової втрати працездатності в порядку, встановленому
законодавством. До страхового стажу зараховуються періоди
тимчасової втрати працездатності, перебування у відпустці у
зв'язку з вагітністю та пологами та час перебування застрахованої
особи у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею
трирічного віку, а також періоди одержання виплат за окремими
видами загальнообов'язкового державного соціального страхування,
крім пенсій усіх видів
.

які це випадки, які зараховуються в стаж?

Yaremko 16.03.2010 11:19

Цитата:

Сообщение от Татьяна К. (Сообщение 92840)
Тільки сьогодні на паралельній гілці відповідала на це запитання! Користуйтесь пошуком!
http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=9713

цю тему я вже читала.
Ну не знаю можливо для когось це відповідь, а для мене...
найбільше мене цікавить
Цитата:

То ті 3 роки і час дородової і після родової відпустки буде рахуватися в стаж по виплаті лікарняних? особа до центру зайнятості працювала.
І ще питання на якій підставі мені рахувати цей період? особа має надати довідку що вона доглядала за дитиною?
особа рахується застрахованою якщо вона пішла в декрет з ЦЗ?
На основі яких документів мені рахувати більше 3 років в стаж?

Отже відповідаю сама собі
Цитата:

Сообщение от Yaremko (Сообщение 92834)
які це випадки, які зараховуються в стаж?

Відповідно до статтi 34 "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням" за державним соцiальним страхуванням надаються такi види матерiального забезпечення та соцiальних послуг:

  • допомога по тимчасовiй непрацездатностi (включаючи догляд за хворою дитиною);
  • допомога по вагiтностi та пологах;
  • допомога на поховання (крiм поховання пенсiонерiв, безробiтних та осiб, якi померли вiд нещасного випадку на виробництвi);
  • забезпечення оздоровчих заходiв (зокрема, оплата путiвок на санаторно-курортне лiкування застрахованим особам та членам їх сiмей, до дитячих оздоровчих закладiв, придбання дитячих новорiчних подарункiв).

anatol_ua 16.03.2010 12:42

Цитата:

Сообщение от Кадристка (Сообщение 92741)
Неужели проще написать 3 сообщения аля "Пользуйтесь поиском, читайте КЗоТ", нежели объяснить и ростолковать. Для чего тогда форум?

Отнюдь не проще (иногда так и подмывает дать чёткий и краткий ответ на вопрос),
но полезнее для спрашивающего:
- научится пользоваться поиском,
- полазит по порталу, где есть масса НПА (а не только по форуму),
- найдёт НПА, сохранит себе на комп,
- будет пользоваться НПА, а не просто советом (ответом) участника форума
(пусть даже и самым правильным и очевидным)...

Мало ?

JULIA26 16.03.2010 13:52

Вложений: 1
Вполне согласна с Анатолием, меня тоже раньше интересовал этот вопрос и ответ я нашла по поиску, вот какую таблицу классную я нашла

Yuliya 16.03.2010 14:35

Ух ты! Таблица нашего Виктора Семеновича! Или Вы на нашем форуме нашли?

anatol_ua 16.03.2010 14:38

На нашем:good:, на нашем:thumbs up:, а где же ещё !!!

ВВалентина 17.03.2010 11:06

Таблица , конечно, хорошо, но я всегда привыкла доверять официальным документам


Часовой пояс GMT +3, время: 04:41.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»