Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Социальное страхование и пенсионное обеспечение (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=72)
-   -   Страховой стаж для оплаты больничного (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=4788)

anatol_ua 17.03.2010 14:55

... может, за вас ещё и покурить ?..
(из анекдота)

ВВалентина 24.03.2010 14:17

Что касается первоисточников: из Закона "О занятости населения" п. ж)включення періоду перепідготовки та навчання нових
професій, участі в оплачуваних громадських роботах, одержання
допомоги по безробіттю та матеріальної допомоги по безробіттю до
стажу роботи, а також до безперервного трудового стажу; { Підпункт
"ж" пункту 1 статті 4 в редакції Закону N 665/97-ВР ( 665/97-ВР )
від 21.11.97; із змінами, внесеними згідно із Законом N 3108-IV
( 3108-15 ) від 17.11.2005 }
Это и есть периоды получения виплат по отдельным видам общеобязательного государственного социального страхования в соответствии с ч.1 ст. 7 Закона №2240 (о страховании в связи с потерей трудоспособности)

juli3075 07.04.2010 17:05

А я читала, что отпуск по уходу за ребенком до 3 лет не входит сейчас в страховой стаж.. или я что-то не так поняла? Или это касается только пенсии. Т.к. отчисления с тех кто в отпуске по уходу не идут.

anatol_ua 07.04.2010 17:53

В каком документе читали ?:reverie:
Тут:
http://hrliga.com/index.php?module=n...&op=view&id=48
или здесь:
http://hrliga.com/index.php?module=n...op=view&id=146

Iren@ 07.04.2010 17:54

Цитата:

Сообщение от juli3075 (Сообщение 95173)
отпуск по уходу за ребенком до 3 лет не входит сейчас в страховой стаж. Т.к. отчисления с тех кто в отпуске по уходу не идут.

Входит. Идут.

анна бондаренко 02.06.2010 14:30

Здравствуйте, подскажите пожалуйста, если работник до 2001г. закончил училище культуры, будет ли этот период входить в страховой стаж для оплаты больничного или нет. Получается, если бы называлось ПТУ, то входилобы, а если техникум то нет, а куда отнести училище культуры (оно так и называется)?

Yaremko 02.06.2010 14:38

Цитата:

Сообщение от анна бондаренко (Сообщение 100758)
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, если работник до 2001г. закончил училище культуры, будет ли этот период входить в страховой стаж для оплаты больничного или нет. Получается, если бы называлось ПТУ, то входилобы, а если техникум то нет, а куда отнести училище культуры (оно так и называется)?

училище ніколи не входило до стажу по виплаті лікарняних

анна бондаренко 02.06.2010 15:27

но ПТУ входили в стаж до 2001г., а куда отнести училище культуры к ПТУ или к техникумам, в это весь вопрос, если к ПТУ, то получается нужно считать?

Yaremko 02.06.2010 15:58

Цитата:

Сообщение от анна бондаренко (Сообщение 100786)
но ПТУ входили в стаж до 2001г., а куда отнести училище культуры к ПТУ или к техникумам, в это весь вопрос, если к ПТУ, то получается нужно считать?

ПТУ дає професійно-технічну освіту, а училище чи технікуми це вже заклади І чи ІІ рівня акредитації і відносяться до вищих навчальних закладів

rostian 02.06.2010 16:15

Закон України "Про професійно-технічну освіту"
Стаття 18. Типи професійно-технічних навчальних закладів
До професійно-технічних навчальних закладів належать:
професійно-технічне училище відповідного профілю;
професійне училище соціальної реабілітації;
вище професійне училище;
професійний ліцей;
професійний ліцей відповідного профілю;
професійно-художнє училище;
художнє професійно-технічне училище;
вище художнє професійно-технічне училище;
училище-агрофірма;
вище училище-агрофірма;


ЗУ Про освіту
Стаття 43. Вищі навчальні заклади

1. Вищими навчальними закладами є: технікум (училище), коледж, інститут, консерваторія, академія, університет та інші.

2. Відповідно до статусу вищих навчальних закладів встановлено чотири рівні акредитації:

перший рівень - технікум, училище, інші прирівняні до них вищі навчальні заклади;

другий рівень - коледж, інші прирівняні до нього вищі навчальні заклади;

третій і четвертий рівні (залежно від наслідків акредитації) - інститут, консерваторія, академія, університет.

3. Вищі навчальні заклади здійснюють підготовку фахівців за такими освітньо-кваліфікаційними рівнями:

молодший спеціаліст - забезпечують технікуми, училища, інші вищі навчальні заклади першого рівня акредитації;

бакалавр - забезпечують коледжі, інші вищі навчальні заклади другого рівня акредитації;

спеціаліст, магістр - забезпечують вищі навчальні заклади третього і четвертого рівнів акредитації.

4. Вищі навчальні заклади певного рівня акредитації можуть здійснювати підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями, які забезпечують навчальні заклади нижчого рівня акредитації.

5. Вищі навчальні заклади у встановленому порядку можуть створювати різні типи навчально-науково-виробничих комплексів, об'єднань, центрів, інститутів, філій, коледжів, ліцеїв, гімназій.

училище-завод;
центр професійно-технічної освіти;
центр професійної освіти;
навчально-виробничий центр;
центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів;
навчально-курсовий комбінат;
навчальний центр;
інші типи навчальних закладів, що надають професійно-технічну освіту або здійснюють професійно-технічне навчання.
(стаття 18 у редакції Закону
України від 11.09.2003 р. N 1158-IV)

Законом України від 11.09.2003 р. N 1158-IV)
Стаття 13. Ступеневість професійно-технічної освіти
Ступеневість професійно-технічної освіти громадян визначається у професійно-технічних навчальних закладах відповідними рівнями кваліфікації і складністю професій та освітньо-кваліфікаційним рівнем.
(частина перша статті 13 із змінами, внесеними згідно із
Законом України від 11.09.2003 р. N 1158-IV)
Кожний ступінь навчання у професійно-технічному навчальному закладі має теоретичну і практичну завершеність і підтверджується присвоєнням випускникам (учням) освітньо-кваліфікаційних рівнів "кваліфікований робітник", "молодший спеціаліст" згідно з набутими професійними знаннями, уміннями і навичками.


Часовой пояс GMT +3, время: 03:29.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2020, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2020 © «МЕДИА-ПРО» 2020 © «HR-Лига»