Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига

Форум сообщества специалистов по управлению персоналом HR-Лига (http://forum.hrliga.com/index.php)
-   Приказы. Трудовые книжки (http://forum.hrliga.com/forumdisplay.php?f=67)
-   -   Наказ на збільшення з/п (http://forum.hrliga.com/showthread.php?t=4791)

Romanna 10.11.2008 17:56

Наказ на збільшення з/п
 
Добрий день! В нас на підприємстві збільшили з/п я видала наказ що з 01.11.2008 збільшити з/п. Чи потрібно додатковий наказ що такому такому встановити такий-то оклад, чи загального наказу буде достатньо

tanOK 10.11.2008 18:30

Якщо на посаді, для якої був збільшений оклад, працює 1 особа, наприклад, у штатному розкладі 1 штатна одиниця бухгалтера і Тарасова В.І. працює бухгалтером, то навіщо додатковий наказ? Але ж бувають випадки, коли для однієї і тієї самої посади, але для різних одиниць встановлені різні оклади, тоді треба вказати, що саме Петрову, а не Іванову встановлено такий-то оклад.

Iren@ 10.11.2008 19:54

Має бути 2 накази:
- про внесення змін до ШР,
- про встановлення посад.окладів поіменно.

Romanna 11.11.2008 09:27

Дуже дякую за відповіді

olievych 11.11.2008 15:28

Цитата:

Сообщение от Iren@
Має бути 2 накази:
- про внесення змін до ШР,
- про встановлення посад.окладів поіменно.

ШР предусматривает распределение ВСЕХ работников согласно должностей, в т.ч. учитывая разряды, категории и другую градацию. Ну не может быть у бухгалтера Х оклад 1000, а у бухгалтера У - 1200, ведь правда? У них или разные категории, или доплата у У 200, а должностной оклад - 1000.
Таким образом приказ о поименном повышении оклада не нужен, только приказ об утверджении нового ШР

gulliana 02.10.2009 14:29

приказ о повышении ЗП
 
Подскажите, можно ли в приказе по основной деятельности сформулировать так:
1. Встановитипосадовий оклад на посаді "інженер-технолог" з 01 жовтня 2009 року - 1000 грн. (выше, чем было).
2. Встановити посадовий оклад провідному-інженеру Петрову О.П. - 2000 грн.
При том, что инженер-технолог у нас один, а ведущих инженеров - много.
Просто сотруднику до пенсии пару месяцев, а оклад чуть выше минимального.
Подскажите как грамотно составить приказ.

Натасик 02.10.2009 21:04

У зв’язку з виробничою необхідністю, -

НАКАЗУЮ:
1. Внести зміни до штатного розпису з 01.10.2009.р.
2. Встановити такі посадові оклади:
інженер -технолог – 1000,00 грн.
провідний інженер – 2000,00 грн.
3. Контроль за виконанням наказу покласти на головного бухгалтера ______ .
(Приложить утвержденное штатное)

Только ведущие инженеры все будут получать 2000 грн., потому что нельзя, чтобы у одного сотрудника один оклад был, а у другого сотрудника на такой же должности другой оклад. Или вы повышаете всем ведущим инженерам з/п или для вашего будущего пенсионера нужно вести в штатное новую должность с нужной з/п, или другой вариант - премии, но я не знаю будет ли это считаться при начислении пенсии. Спросите у бухгалтера

dvs57 03.10.2009 09:19

До речі, збільшення посадових окладів – це зміна істотних умов праці (бо в законі не вказано в який бік змінюється розмір оплати праці, отже, на мою думку, це стосується як зменшення, так і збільшення оплати праці). Тож, дотримуючись букви закону, слід цю процедуру оформляти за правилами зміни істотних умов праці, працівник повинен бути повідомлений не пізніше ніж за два місяці.
Правда, я жодного разу не робив це за правилами. Та й ніхто не в обіді.

Натасик 04.10.2009 21:57

Давайте разберемся, что такоеКЗот, согласно ст.1 «Кодекс законів про працю України регулює трудові відносини всіх працівників, сприяючи зростанню продуктивності праці, поліпшенню якості роботи, підвищенню ефективності суспільного виробництва і піднесенню на цій основі матеріального і культурного рівня життя трудящих, зміцненню трудової дисципліни і поступовому перетворенню праці на благо суспільства в першу життєву потребу кожної працездатної людини. Законодавство про працю встановлює високий рівень умов праці, всемірну охорону трудових прав працівників.»
То есть КЗоТ защищает права работников, не позволяет изменять условия труда в худшую сторону, но не каким образом наоборот, поэтому я не считаю повышение з/п существенным изменением в условиях труда. Ведь если бы это было так, тогда и премии можно считать существенным изменением условий труда.

gulliana 05.10.2009 15:22

Цитата:

Сообщение от Натасик (Сообщение 74276)
Только ведущие инженеры все будут получать 2000 грн., потому что нельзя, чтобы у одного сотрудника один оклад был, а у другого сотрудника на такой же должности другой оклад. Или вы повышаете всем ведущим инженерам з/п или для вашего будущего пенсионера нужно вести в штатное новую должность с нужной з/п, или другой вариант - премии, но я не знаю будет ли это считаться при начислении пенсии. Спросите у бухгалтера

а где написано, что нельзя разные зарплаты для одних и тех же должностей? У нас до кризиса всегда были разные, я бы сказала индивидуальные ЗП. Ну, эт конкретно на этой фирме, вот так, представьте без фамилий в ШР и написано все разные цифры :) а Гл.бухгалтеру с ФИО
Дайте ссылку на документ, почитать, просветиться.


Часовой пояс GMT +3, время: 00:58.

Powered by vBulletin® Version 3.8.1
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd. Перевод: zCarot
2024 © МЕДИА-ПРО 2024 © HR LIGA